ADVERTISEMENT

Hakkımızda

Teknoloji alanında yayınlayacağımız haberlerde hızlı, doğru, akıcı ve anlaşılır bir dil kullanırken dürüst haberciliğin son derece önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle editör kadromuzda sürekli gelişen, araştıran, üreten ve alanında bilgili çalışanlara fırsat verirken Yorumla.Net ailesini okuyucu dostu yapmak için bu ekibimizi daima destekleriz.

Misyonumuz

Yorumla.Net, Türkiye ve dünyada bilim ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine anlık olarak duyurmayı amaçlayan bir web sitesidir. Sürekli olarak yenilenen haber içeriği ve sahip olduğu / olacağı değerli okuyucu kitlesi ile Türkiye’de teknolojiyi birlikte yorumlamak istiyoruz.

Hedeflediğimiz okuyucu kitlesi herhangi bir teknolojik ürünle veya bilim dünyası ile ilgili bilgi almak ve yeniliklerden haberdar olmak isteyen tüm internet kullanıcılarıdır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, web platformumuzda yer verdiğimiz bilgilendirici, öğretici ve destekleyici içeriklerle özellikle Türkiye’deki teknoloji hayranlarına güvenli, devamlılığı esas alan ve saygın bir marka olarak yayın hayatımızı sürdürmektir.

Yorumla.Net olarak teknoloji alanında bilgi sahibi olmak isteyen tüm ziyaretçilere hitap ederek ilgili alanlarımızda bilinçli kullanıcı kitlesini arttırma amacı güdüyoruz. Yaşam devam ettikçe teknolojinin de daima gelişim göstereceğine inanıyoruz. Ve Yorumla.Net ailesi olarak biz, okuyucu kitlemize bu gelişmeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde, tam zamanında sunmayı kendimize görev biliyoruz.

Değerlerimiz

Yorumla.Net ailesi olarak yayınladığımız içeriklerde bazı değerlere azami özen gösteririz. Bizi farklı kılmasını istediğimiz bu değerler;

  • Dürüst Habercilik Anlayışı
  • Şeffaflık
  • Yaratıcılık
  • Karşılıklı Sevgi ve Saygı
  • Sorumluluk
  • Doğruluk
  • Adalet
  • Özgünlük

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

error: Yorumla.Net den Kopyalamak Yasaktır.
Google Play Yorumla.Net