Yazarlar

Haber sitemiz hakkında temel bilgileri verdiğimiz “Hakkımızda” sayfamızın ilk paragrafında belirtildiği üzere Yorumla.Net olarak teknoloji alanında yayınlayacağımız haberlerde hızlı, doğru, akıcı ve anlaşılır bir dil kullanırken dürüst haberciliğin son derece önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle editör kadromuzda sürekli gelişen, araştıran, üreten ve alanında bilgili çalışanlara fırsat vermeyi benimsiyoruz. Yorumla.Net ailesini ilkeli, dürüst ve tarafsız habercilik anlayışıyla okuyucu dostu yapabilmek için ekibimizin kendilerini geliştirebilmesini her alanda destekliyoruz.

İşte Yorumla.Net Editör Ekibi;

 • Gökhan YILMAZ

  1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.
 • Hakan ŞENER

  1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.
 • İbrahim KIZILIRMAK

  Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.
 • Metin YÜKSEL

  Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.
 • Turan YALÇIN

  1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.
Başa dön tuşu