Yazarlar

 • Emrah Aladağ
  2005 yılından itibaren teknoloji ve donanım sektörleri içerisinde kendimi sürekli geliştirmekteyim. Gündemdeki olan biten haberleri buradan sizlere paylaşıyorum.
 • Ali Kutlu
  Teknoloji, dizi film ve magazin alanında ilk elden içerik oluşturucusu. 2020'den bugüne Yorumla.Net editör ekibinde görev almaktayım.
 • Ekim DEMİRCİ
  Yaklaşık 10 yıldır bilim & teknoloji alanındaki gelişmeleri uluslararası basından takip ederek ulusal basına servis ediyorum. Teknoloji ve bilim; gelecektir!
 • Emre ALADAĞ
  Merhaba, bu sitede özellikle yorumla.net sitesiyle ilgilenen bir editörüm. Net platformunda aktif olarak içerik üretiyorum. Benim ilgimi çeken konular arasında, teknoloji ve oyun haberleri gibi güncel haberler bulunuyor. Sürekli olarak güncel trendleri takip ederek, okuyucularıma zamanında ve ilgi çekici içerikler sunmak benim hedefimdir. Hedefim, yazdığım haberleri okuyuculara değerli bilgiler sunarak günlük yaşantılarına katkıda bulunmak ve onlara anlık olarak bilgi vermek. Eğer anlık haberler ve bu haberlere derinlemesine analiz arayışındaysanız, benim haberlerimi takip etmenizi kesinlikle öneririm!

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist