in

eFootball PES 2022 En İyi Orta Saha Oyuncuları (DMF, CMF ve AMF)

eFootball 2022 oyununda yer alan en iyi defansif, merkez ve ofansif orta saha oyuncularını açıklıyoruz.

eFootball PES 2022 En İyi orta saha oyuncuları

Orta saha futbolcuları bir takımın neredeyse kalbi denebilecek öneme sahiptir. Orta sahayı rakibine bırakan herhangi bir takımın oyundan galip ayrılması için şanslı gününde olması gerekiyor. Bu kılavuzumuzda eFootball 2022 oyununda yer alan en iyi orta saha futbolcularını sizler için derledik ve yayınlıyoruz.

eFootball PES 2022 oyununda orta saha oyuncuları herhangi bir futbol maçında olduğu gibi oldukça önemli rol üstlenirler. Oyuna derinlik katmak, hücuma giden oyunculara şans yaratmak ve rakibin atak organizasyonlarını kırmak başlıca orta saha futbolcularının görevleri olarak kabul edilir. Bu inceleme yazımızda eFootball 2022 en iyi CMF, AMF ve DMF özellikli orta saha oyuncularını genel güç ratinglerine göre sıraladık. Elbette en iyi orta saha oyuncusunu seçmek sadece ratingle ilgili olmayabilir. Oyuncunun oyun stili de orta saha oyuncuları arasında kendisini birbirinden ayırır. Her futbolcunun kendisine özel oyun stili vardır. Yorumla.Net ekibi olarak bizler eFootball PES 2022 oyuncu ratinglerini ele alarak en iyi orta saha oyuncularını sizin için derledik.

efootball pes 2022 en iyi amf orta saha oyuncuları

eFootball 2022 En İyi Orta Saha Futbolcuları

eFootball PES 2022 tutkunlarına özel olarak hazırladığımız bu kılavuzda en iyi merkezi orta saha oyuncuları, en iyi defansif orta sahalar ve hücum gücü yüksek en iyi orta saha oyuncularını farklı kategorize ederek sizlere açıklayacağız. İşte en iyi PES 2022 orta saha oyuncuları..

eFootball PES 2022 En İyi Merkez Orta Saha Oyuncuları (CMF)

Günümüz futbolunda her şey aslında forvetlere bağlanır. Yani bir nevi forvet oyuncuları futbolun şova yönelik yüzü olarak görülüyor. Fakat orta saha oyuncularının herhangi bir takımın bel kemiği denebilecek önemi olduğu gerçeğini inkar etmemek gerekiyor. eFootball 2022 en iyi merkez orta saha oyuncuları arasında Goretzka, De Jong ve Modric gibi isimler listenin ilk sıralarında yer alırken Toni Kroos da bu listede yer alan merkez orta sahalar arasında bulunuyor.

sıra oyuncu Kulübü rating
1 L. Goretzka Bayern Münih 83
2 Fransız De Jong Barselona 83
3 Luka Modric Real Madrid 82
4 Toni Kroos Real Madrid 82
5 Koke Atletico Madrid 82
6 Luis Alberto Lazio 82
7 Marcus llorente Atletico Madrid 82
8 Saviç Lazio 82
9 Dani Parejo Villareal 81
10 Paul Pogba Manchester United 81

Bu listenin yanında Kevin De Bruyne, eFootball 2022 oyununda en iyi AMF özellikli orta saha oyuncuları arasında da ilk sırada yer alıyor. AMF özellikli orta saha oyuncular arasında Bruno Fernandes, Bernando Silva, Mason Mount gibi isimlerin yanında milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu da listenin 7. sırasında yer alıyor.

efootball 2022 en güçlü orta saha oyuncuları

eFootball PES 2022 En İyi Defansif DMF Orta Saha Oyuncuları

eFootball 2022 oyununda en iyi defansif orta saha oyuncularının başında Kimmich geliyor. Real Madrid’de başarılı sezonlar geçiren Casemiro ise listede ikinci sırayı kapmış görünüyor. Barcelona’da yaş faktörüne takılmış olmasına rağmen Busquets yine en iyi defansif orta saha oyuncuları arasında yer alıyor.

sıra oyuncu kulübü Rating
1 Joshua Kimmich Bayern Munich 86
2 Casemiro Real Madrid 85
3 Ngolo Kante Chelsea 84
4 Sergio Busquets Barcelona 82
5 Fabinho Liverpool 82
6 Rodri Man City 82
7 Jorginho Chelsea 81
8 M Brozovic Inter Milan 80
9 D Rice West Ham 80
10 M Locatelli Juventus 79

eFootball 2022 oyununda en iyi orta saha oyuncularını seçerken bazı faktörlere de dikkat etmek gerekiyor. Her oyuncunun kendisine has oyun stili olduğunu incelememizin başında belirtmiştik. Özellikle orta saha oyuncularında hız, top sürme becerisi, pas yüzdesi ve oyun yönünü değiştirme yeteneği gibi özellikler aranmalıdır. Örnek verecek olursak kısa paslarla yani tiki-taka oyun oynatmak isteyen oyuncular Busquets veya De Jong gibi oyuncuları kadrosunda bulundurabilir. Ancak daha güçlü ve fiziksel temasa dayalı oyunlarda Bruno Fernandes, Kante, Thiago ve De Bruyne gibi isimlerin kullanılması takım adına daha yararlı olacaktır.

eFootball 2022 kılavuz yazılarımız devam ederken eFootball 2022 en iyi takım ile birlikte eFootball PES 2022 en iyi taktik diziliş içeriklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings