in

eFootball PES 2022 En İyi 10 Kaleci ve Türk Kaleciler

eFootball 2022 oyununda en iyi kaleci listesini inceledik. Listede ilk 100’de Türk kaleciler de bulunuyor.

eFootball 2022 serisi ile ilgili değerlendirmelerimize devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda bir takımın olmazsa olmazı, bazen maçı tek başına alabilen kalecileri konu ediniyoruz. eFootball PES 2022 oyununda en iyi kaleciler, bu kalecilerin genel güç ortalamalarına göre sizler için derlendi.

Kaleciler (GK) bir takımda rakiplerin kaleye gönderdikleri şutları bloke etmek yoluyla gol atmasını engellemekle sorumlu en önemli takım oyuncuları arasındadır. Futbol takımlarında en çok göze batan oyuncular aslında forvet oyuncuları ile birlikte kaleciler olarak değerlendirilir. Türkiye Süper Lig’de son yıllarda oldukça yetenekli kaleciler görev alırken maalesef eFootball 2022 veritabanında en iyi kaleciler arasında ilk 50 sırada bir temsilcimiz bulunmuyor.

efootball 2022 en iyi 10 kaleci

eFootball 2022 En İyi Kaleciler

eFootball PES 2022 oyununda birbirinden yetenekli kaleciler takımlarında büyük yükü en çok hisseden oyuncular arasında yer alıyor. eFootball 2022’de en iyi kaleci Atletico Madrid kalesini koruyan Jan Oblak olarak gösteriliyor. Bunun yanında en yüksek reytinge sahip diğer kaleciler ise sırayla Manuel Neuer ve Thibaut Courtois olarak ilk üç sıra paylaşılıyor. Yorumla.Net ekibi olarak yaptığımız inceleme ile birlikte işte en iyi eFootball 2022 kalecileri..

efootball pes 2022 en iyi 10 kaleci

 • Jan Oblak

Sloven milli oyuncu İspanya La Liga ekiplerinden Atletico Madrid takımında görev alıyor. 29 yaşındaki deneyimli kaleci Jan Oblak, eFootball PES 2022 oyununun en iyi kalecisidir. Genel ortalamada 91 gün puanı ile en iyi kaleciler arasında ilk sırayı almıştır.

 • Manuel Neuer

36 yaşındaki Alman kaleci yıllardır Bundesliga’da Bayern Münih formasını başarıyla terletiyor. Manuel Neuer eFootball 2022 oyununda 90 puan ortalaması ile en iyi ikinci kaleci olarak dikkat çekiyor.

 • Thibaut Courtois

Belçikalı 30 yaşındaki kaleci kedi milli takımının da birinci kalecisi konumunda yer alırken aynı zamanda İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid formasını giymektedir. Courtois, en iyi eFootball PES 2022 kalecileri arasında üçüncü sırada 89 puanla yer almaktadır.

 • Alison Becker

Alison Becker 29 yaşında Brezilyalı kalecidir ve yıllardır Premier Lig ekiplerinden Liverpool takımında forma giyiyor. Deneyimli kaleci en iyi eFootball 2022 kalecileri arasında ilk sıralarda yerini almış görünüyor.

 • Ederson

28 yaşındaki Brezilyalı kaleci Ederson, Premier Lig ekiplerinden Manchester City takımında forma terletiyor. 88 genel güç ortalaması ile eFootball 2022 en iyi kalecileri arasında kendisine yer bulmuştur.

 • Ter Stegen

30 yaşındaki Alman milli kaleci Ter Stegen, La Liga’da Barcelona forması giymektedir. 88 genel ortalama ile en iyi 10 PES 2022 kalecisi arasındaki yerini almayı başarmıştır.

 • Keylor Navas

Keylor Navas 35 yaşında Kosta Rika uyruğuna sahip kalecidir ve Paris Saint Germain takımının kaleci kadrosunda yer almakta. 87 genel güç ortalaması ile en iyi eFootball 2022 kalecileri arasında yer alıyor.

 • Donnarumma

23 yaşında olmasına rağmen İtalya milli takımının kalesini devralmayı başaran Donnarumma, aynı zamanda Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint-Germain takımında görev yapmaktadır. Yakın geleceğin en iyi kalecileri arasında gösterilen Donnarumma, hem milli takımı hem kendi takımı için büyük değere sahip.

 • David De Gea

31 yaşındaki İspanyol kaleci Premier Lig ekiplerinden Manchester United takımının kalesini korumaktadır. En iyi eFootball PES 2022 kalecileri arasında 10. sırada listede kendisine yer bulmuştur.

eFootball PES 2022 En İyi Türk Kaleciler

Son 2-3 yılın ülkemizde en çok tartışılan kalecilerinin eFootball PES 2022 verilerini de detaylı olarak inceledik. PES 2022 oyununda en iyi Türk kaleciler arasında ilk 100 listesinde Uğurcan Çakır, Altay Bayındır ve Mert Günok yer alıyor. İşte eFootball PES 2022 en iyi Türk kalecileri ve sıralamaları..

 1. Uğurcan Çakır: En iyi kaleciler arasında 63. sırada yer alıyor.
 2. Altay Bayındır: 71. sırada yer alıyor.
 3. Mert Günok: 100. sıra ile ilk 100’e girmeyi başarmış görünüyor.

eFootball PES 2022 en iyi takımlar ile eFootball 2022 en iyi orta saha oyuncuları listesini de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings