Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2. sezonu için start verildi!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri yeni sezonu için çekimlere başlandı. The Rings of Power 2. sezon yayın tarihi belli oldu!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri yeni sezon çekimleri başladı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi tüm hızıyla devam ediyor! Amazon Prime Video orijinal dizisi J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan efsanevi romandan ilham alınarak ekranlara geliyor. JD Payne ve Patrick McKay imzasıyla geliştirilen yapım seyircileri tam anlamıyla ikiye bölüyor! Dizinin bir kısımyicisi karşısına çıkan işten son derece memnunken; bazı kişiler ise orijinal esere pek de sadık kalınamadığı gerekçesiyle diziyi adeta yerden yere vuruyor.

Amazon Prime Video platformu tüm bu karmaşık eleştirilere rağmen Lord of the Rings: The Rings of Power yeni sezon onayını çoktan aldı! Şimdiyse beklenen ikinci sezon için start verildi.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri yeni sezon çekimleri başladı

Yüzüklerin Efendisi dizisi Amazon Prime Video’da görkemli bir açılış yaptı ve platformun prömiyer rekorunu kırdı. Elde edilen bu büyük başarı üzerine şirket ikinci sezon için harekete geçti ve nihayet beklenen yeni bölümlerin çekimleri başladı. Şu anda ekip İngiltere’de çalışmalarına devam ediyor. Öte yandan şirket bu sayede Yeni Zelanda’daki orijinal setten vazgeçiyor ve maliyetlerini kısmayı planlıyor. Zira ilk sezon 465 milyon dolar bütçeyle çekilmişti ve yapım tarihin en pahalı dizisi unvanını elde etmişti.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2. sezon yayın tarihi ile ilgili de flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin yapımcı koltuğunda oturan McKay çekimlerin ve post prodüksiyon sürecinin birkaç yıl daha süreceğini paylaştı. Dolayısıyla yeni sezonun en erken Ekim 2024’te geleceği tahmin edilmekte.

Exit mobile version