in

YouTube yeni özelliğiyle Premium kullanıcılarına torpil geçecek!

YouTube Premium aboneleri için yeni bir özellik geldi! Mobil kullanıcılar artık video yakınlaştırma özelliğinden yararlanabilecek. İşte ayrıntılar…

Popüler video platformu YouTube her geçen gün yeni özellikleri ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Şirket, özellikle de mobil uygulamasına yönelik çok sayıda yenilik üzerinde çalışıyor. Google’ın sahibi olduğu servis, kısa bir süre önce Shorts adlı kısa video odaklı hizmetini basitleştiren bir araç ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yepyeni bir fonksiyona yer verildi.

YouTube Premium abonelerine video yakınlaştırma özelliği!

YouTube, kullanıcıların video izleme deneyimini üst seviyeye çıkarmak için yeni bir işlevi tanıtmaya hazırlanıyor. Videoları yakınlaştırma özelliği, çok yakında kullanıcılara sunulacak. Açıklanan bilgilere göre bu özellik YouTube Premium aboneleri tarafından kullanılabilecek. Aynı zamanda söz konusu fonksiyondan yalnızca akıllı telefon ve tablet kullanıcıları faydalanabilecek.

YouTube Premium abonelerine video yakınlaştırma özelliği!

YouTube’un video yakınlaştırma özelliği oldukça basit bir kullanıma sahip olacak. Tıpkı Instagram‘da bir fotoğrafa zoom yapmak için kullandığımız ‘kıstırma’ olarak da tanımlanan iki parmak hareketiyle, kolay bir şekilde görüntüleri büyütebileceksiniz.

YouTube Premium kullanıcıları yakınlaştırma özelliğini 1 Eylül’e kadar rahatlıkla kullanabilecek. Test aşaması olarak adlandırılan bu dönemde kullanıcılardan Google’a geri bildirimler toplanacak. Sonrasında ise platform, çeşitli iyileştirmeler ile birlikte bu özelliği tüm kullanıcıları kapsayacak şekilde genişletecek. Sizler de vakit kaybetmeden söz konusu fonksiyonu deneyimlemek istiyorsanız, hemen ücretli üyeliğe geçiş yapabilirsiniz.

YouTube Premium fiyatı ne kadar?

YouTube Premium abonelik ücreti iki farklı şekilde sınıflandırılıyor. Bunlardan ilki olan yıllık üyelik seçeneği, 152.99 TL olarak belirtildi. Aylık aboneliğe ise 16,99 TL’den erişim sağlanabiliyor. Yalnızca YouTube Music platformunu kullanmak için ise ayda 13,99 TL ödeme yaparak kesintisiz ve konforlu bir müzik deneyimi elde etmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings