Tom Hardy Katıldığı Jiu-Jitsu Turnuvasını Birinci Olarak Bitirdi

İngiliz sinema oyuncusu Tom Hardy, Brezilya Jiu-Jitsu Açık turnuvasında dövüş sporları alanında şampiyonluk kazandı.

Tom Hardy Katıldığı Jiu-Jitsu Turnuvasını Birinci Olarak Bitirdi

Kendisinin henüz bir Akademi Ödülü bulunmuyor ancak 2022 Brezilya Jiu-Jitsu-Jitsu Açık Turnuvası’nda kazanmış olduğu bir altın madalyası artık var! Inception Mad Max: Fury Road ve Venom gibi fimlerdeki başrol oyunculuğuyla tanınan 45 yaşındaki Tom Hardy 17 Eylül’de Milton Keynes kentinde düzenlenen Brezilya Jiu-Jitsu turnuvasındaki büyük ödülü ve şampiyonluğu kazanmasını bildi.

Tom Hardy Jiu Jitsu turnuvasında 41 yaş ve üzeri erkekler kategorisinde üst düzey mavi kuşak dövüş sporları alanında yarıştı. Daha önce de Ağustos ayında birlikte çalışmış olduğu REORG adlı kurumun düzenlediği Jiu-Jitsu etkinliğinde de şampiyonluğu kazanan Hardy önceki günkü şampiyonada Danny Appleton adlı 40 yaşındaki dövüş sanatları ustasını geçmeyi başardı. Appleton karşılaşma sonrası verdiği demeçte Tony Hardy için kendisini şaşırtan çok güçlü ve çok iyi bir dövüşçü olduğunu söylerken karşılaştığı en zorlu rakiplerden birisi olduğunu ifade etti.

Tom Hardy 2022 Brezilya Jiu-Jitsu Şampiyonu Oldu

Tom Hardy şu sıralar gerilim filmi olarak karşımıza çıkması beklenen Havoc 60’lı yılların motosikletli çetesi The Bikeriders ve Venom 3 gibi birçok sinema yapımında çalışmalarına devam ediyor.

Jiu-Jitsu Turnuvası Sözcüsü’nün The Guardian’a verdiği röportajda Hardy için; “Herkes kendisini tanıdı fakat o çok alçak gönüllüydü ve insanların kendisi ile fotoğraf çekmesine zaman ayırmaktan da oldukça mutlu görünüyordu. Onun bu turnuvada yer alması gerçekten çok güzeldi.” sözlerini kullandı.

Tom Hardy bu turnuvada kendi ismi olan Edward Hardy adını kullanarak yarıştı. Yarı finalde güçlü rakibi Danny Appleton’u mağlup eden Hardy Ağustos ayında kazandığı zaferin ardından yeni bir şampiyonluk madalyasını daha evine götürmeyi başardı.

Exit mobile version