Razer’dan PlayStation ve Xbox’a özel kablosuz kulaklık!!

Razer Hammerhead HyperSpeed piyasaya tanıtıldı. PlayStation ve Xbox konsollarına özel oyun kulaklığı resmen duyuruldu.

Razer Hammerhead HyperSpeed şık tasarımlarıyla beğeni topladı

PlayStation ve Xbox oyun konsollarına yönelik kablosuz oyun kulaklığı Razer Hammerhead HyperSpeed piyasaya tanıtıldı. Oyunlarda ses gecikmesini azaltmak için büyük bir performans vaat eden TWS kulaklık; aktif gürültü engelleme teknolojisi Bluetooth üzerinden birden fazla cihazla uyumluluk göstermesi ve yeni nesil konsollara uyacak şekilde hazırlanan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kulaklığın konsollara özel şık tasarımı ise adeta herkesi büyülemeyi başarmış durumda.

Razer Hammerhead HyperSpeed şık tasarımlarıyla beğeni topladı

Sony ve Microsoft şirketlerinin oyun konsollarına özel olarak tasarlanan Razer imzalı kablosuz kulaklık modeli performans bakımından bir fark barındırmıyor. Her iki cihaz da aynı çalışma mekaniğine sahipken; PlayStation sürümünde ön tarafta markanın logosu yer alıyor. Siyah mavi ve beyaz renk düzeni benimseniyor. Xbox modeliyse daha minimalist bir tasarımla beraber siyah ve yeşil renklerini harmanlıyor. Her iki kulaklıkta da yapılandırılabilir RGB aydınlatma özelliği yer alıyor.

Razer Hammerhead HyperSpeed kulaklık modelinin Xbox sürümü konsolun farklı bağlantı protokollerinden yararlanarak USB ve Xbox modları arasında geçiş yapmaya izin veriyor. Cihaz USB modunda kullanıldığı takdirde PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsollarında da çalışabiliyor. Fakat cihazın PlayStation sürümü ne yazık ki Xbox’la uyumluluk göstermiyor. Öte taraftan kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantısı sayesinde PC Mac akıllı telefon ve tablet cihazlarında da çalışıyor.

Razer Hammerhead HyperSpeed fiyatı

Kasım ayında piyasaya çıkacak olan Razer Hammerhead HyperSpeed’in fiyatı belli oldu. Cihaz 14999 dolar karşılığında raflara gelecek.

Exit mobile version