PUBG Konsol Güncellemesi 13.1 Yayınlandı

PUBG Konsol güncellemesi 13.1 yarın resmi olarak yayınlanıyor ve oyunun hem geliştiricisi hem de yayıncısı olan KRAFTON güncelleme notlarını paylaştı.

Pubg mobile 1.9 güncelleme

Pubg mobile 1.9 güncelleme

PUBG Konsol Güncellemesi 13.1 şimdi oyunun Test Sunucularında yayında. Yeni güncelleme oyuncular tarafından talep edilen her türlü hediyeyi bir Gizli (silah) odasını ve daha fazlasını getiriyor.

PUBG Konsol Güncellemesi 13.1 Bakım Saatleri

Yukarıda gördüğünüz üzere PUBG’nin resmi sitesinden yayınlanan bakım saatlerine göre yeni güncelleme yarın konsollara geliyor. Bu güncelleme Türkiye saati ile 13:30’da yayınlanmış olacak.

PUBG Konsol

PUBG Taego Güncellemesi

PUBG geliştiricileri hayranları duydu ve tek bir maç sırasında düşen Bakım Paketlerinin sayısını artıracaklar. Bu daha küçük airdroplar ekleyerek ve tüm ganimetleri tek bir oyuncuya ayırmayarak başarılacaktır.

Oyuncular ayrıca ek Bakım Paketlerinin arkasına saklanıp bunları ciltli olarak kullanabilecekler.

Rakamlarla Bakım Paketleri:

Çoklu Damla Bakım Paketi içeriği:

Taego Gizli Oda

Rakiplerinizin hararetini artıracak ve size o tavuk yemeğini kısa sürede ulaştıracak her türlü hediyeyi barındıran Gizli Oda’ya ancak bir anahtar yardımıyla girilebiliyor. Bunlar haritanın her yerine serpilir ve yağmalanabilir.

Gizli Odadaki Eşyalar

Eşya Spawn Sürelerinde Değişiklik

PUBG’nin 13.1 Güncellemesi acil iniş uçağını tanıttı. Bu kuş standart başlangıç ​​düzleminden daha hızlı hareket eder ancak düşme yüksekliği büyük ölçüde değişir ve bu da değişken bir düşme süresine neden olur.

Düşme yüksekliğini kendi avantajınıza kullanabilir ve indiğiniz yeri kontrol edebilirsiniz: uçuşun başında atlamak daha uzağa gitmenizi sağlar. Uçakta kalırsanız yolculuğun (şiddetli) sonunda %50 hasar alırsınız.

Reddit’te yayınlanmış güncelleme sürümünün tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version