POCO C50 Modelinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xiaomi'nin alt markalarından POCO, yeni akıllı telefon modeli C50 için son hazırlıkları tamamladı.

poco c50 çıkış tarihi belli oldu

POCO geçtiğimiz Haziran ayında POCO C40 modeli tanıtmıştı. Şirketin Hindistan şubesi tarafından yapılan açıklamada Kasım ayının son haftasında POCO C50 modeli de piyasaya sürülecek. POCO tarafından veya yerel Hindistan şubesinden POCO C50 ile ilgili donanım detaylarına yer verilmese de daha önce sızdırılan bilgilere göre cihaz orta segment ailesinde yer alacak gibi görünüyor.

POCO C50 Özellikleri

Şık bir tasarımın yanında özellikle multimedya desteğinin iyi öçülerde olacağı daha önceden sızdırılan POCO C50 modeli geçtiğimiz Haziran ayında çıkan C40 modelinin halefi olacak. Uygun fiyat politikasının POCO C50 modelinde uygulanacağını düşünüyoruz. İyi derecede bir kamera performansı sunacak olan cihaz aynı zamanda uzun pil ömrü sağlayacak.

Detayına bakıldığında C50 modelini Redmi A1+ modelinin geliştirilmiş hali olarak düşünebiliriz. Bu da bize damla çentikli bir ekranın HD+ çözünürlükle karşımıza çıkacağı ve 6.5inç boyutlu IPS LCD panel bulunduracağını düşündürüyor.

POCO C50 modelinin arka yüzeyinde parmak izi okuyucusu da bulunacak. Helio A22 yonga setinden gücünü alacak olan cihazda 2GB ve 3GB RAM seçenekleri kullanıcılara sunulacak. 32 GB depolama alanı yer alacak olan cihazın batarya kapasitesi de 10W hızlı şarj desteğine sahip 5000mAh olacak.

Exit mobile version