Onur Buldu, Güldür Güldür Show’a veda etti

Ünlü oyuncu Onur Buldu, 10 yıldır parçası olduğu Güldür Güldür Show programı ile yollarını ayırmaya karar verdi.

Onur Buldu, Güldür Güldür Show'a veda etti

İlk sezonu FOX ekranlarında yayınlanan ikinci sezonundan itibaren ise Show TV’ye geçiş yapan çoknen komedi programı Güldür Güldür Show oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip. Ali Sunal’ın sunucu koltuğunda oturduğu eğlence şovu Alper Kul Doğa Rutkay Onur Attila Meltem Yılmazkaya Aziz Aslan Aylin Kontente Uğur Bilgin Mahir İpek Ünal Yeter Açelya Topaloğlu Onur Buldu Giray Altınok ve Toygan Avanoğlu gibi birbirinden başarılı komedyenleri bir araya getiriyor.

Şimdiye kadar 10 sezon ve toplamda 312 bölüm yayınlanan BKM programı Güldür Güldür Show kemik kadrosunda yer alan bir isme veda ediyor. Açıklanan bilgilere göre program 11. sezonu itibarıyla efsane bir isimle yollarını ayırmış olacak. İşte detaylar…

Onur Buldu Güldür Güldür programından ayrıldı

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü oyuncu Onur Buldu 10 yıldır içinde bulunduğu Güldür Güldür ekibine veda ediyor. Ali Sunal’ın moderatörlük görevini üstlendiği yapımda yeni sezondan itibaren Buldu’yu göremeyeceğiz. Ayrılık kararının sebebi şimdilik kesin olarak bilinmiyor. Fakat Buldu’nun başka projelerde yer almak için belirsiz bir süreliğine programla yollarını ayırdığı söyleniyor.

Sizi Dinliyorum dizisi geliyor

Güldür Güldür Show programı sayesinde geniş kitlelere ulaşma şansı elde eden ve sıkı bir hayran kitlesi yakalayan Onur Buldu şu anda Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu için bir dizi hazırlıyor. 25 Film yapımcılığında hayata geçen Sizi Dinliyorum dizisi çok yakında sevenleriyle buluşacak. Dizide ünlü oyuncu her bölüm farklı ve birbirinden eğlenceli karakterlere hayat verecek.

Exit mobile version