Netflix setinde kaza: Çağatay Ulusoy kıl payı ölümden kurtuldu!

Netflix Türkiye'nin yeni orijinal dizisi olan Terzi'nin setinde kaza yaşandı! Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, sette camdan düşerek yaralandı.

Çağatay Ulusoy, Terzi dizisi setinde kaza geçirdi

Popüler dijital içerik platformu Netflix her geçen gün yeni içerikler ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Ülkemizde şimdiye kadar Atiye Aşk 101 Bir Başkadır Pera Palas’ta Bir Gece Uysallar Fatma ve Kulüp gibi diziler üreten şirket; şimdi yeni bir proje için sete çıktı. Fakat sette yaşanan olay herkesin yüreğini ağzına getirdi!

Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’da başrol koltuğuna oturan Çağatay Ulusoy şimdi yeniden platformun bir dizisinde karşımıza çıkacak. Terzi dizisinin çekimleri devam ederken; sette yaşanan kaza gündeme yerleşti. Ulusoy’un büyük bir tehlike atlattığı ortaya çıktı.

Çağatay Ulusoy Terzi dizisi setinde kaza geçirdi

Terzi dizisinin başrolünü üstlenen Çağatay Ulusoy bir aksiyon sahnesi sırasında camdan aşağı düştü. Sevenlerini oldukça korkutan ünlü oyuncu büyük bir tehlike atlattı. Yüksekten düşen aktörün o sırada bir kamera aracının üzerinde olduğu fakat talihsiz bir şekilde dengesini kuramayıp düştüğünü eklendi. Fakat yıldız ismin sağlık durumunun şu anda iyi olduğu aktarıldı.

Kırmızı Oda’nın yönetmeni Cem Karcı kamera başında

OGM Pictures tarafından hazırlanan Terzi dizisi Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise daha önce Ezel Karadayı Hercai Kırmızı Oda İlk ve Son gibi yapımlardan hatırladığımız Cem Karcı oturuyor.

Çekimleri İstanbul ve Kırklareli’nde devam eden projede Çağatay Ulusoy dışında Şifanur Gül Olgun Şimşek Salih Bademci Berrak Tüzünataç Engin Şenkan Evrim Alasya ve Ece Sükan yer alıyor. Terzi dizisinin çıkış tarihi ise şimdilik ne yazık ki belirsizliğini koruyor.

Exit mobile version