Muharrem İnce, Mevzular Açık Mikrofon’a Konuk Oldu! Fragmanı İnterneti Salladı

Mevzular Açık Mikrofon yeni bölümünde Muharrem İnce ile karşımıza çıkacak. Merakla beklenen bölümün ilk fragmanı yayınlandı.

Mevzular Açık Mikrofon 3. bölüm (Muharrem İnce) fragmanı çıktı!

Oğuzhan Uğur tarafından kurulan Babala TV YouTube kanalında yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programı tüm hızıyla devam ediyor. Programın yeni bölüm konuğu ise Memleket Partisi lideri Muharrem İnce oldu. İlk iki bölümünde oldukça gergin anlara ve sert sorulara ev sahipliği yapan program önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde de yine aynı atmosferi koruyacak.

Mevzular Açık Mikrofon programı ilk bölümünde Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ı misafir etmişti. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu bölüm günlerce gündemde kalmayı başarmıştı. Geçen hafta ekranlara gelen ikinci bölümde ise HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Pek çok izleyicinin YouTube‘un en iyi formatı” olarak lanse ettiği içeriğin yeni bölümü için ise geri sayım başladı!

Mevzular Açık Mikrofon 3. Bölüm (Muharrem İnce) Fragmanı Çıktı!

Şahan Gökbakar’ın önerisi ile Oğuzhan Uğur tarafından hazırlanıp sunulan Mevzular Açık Mikrofon’un yeni bölümü yine oldukça gergin ve heyecan verici bir atmosfere sahip olacak. Programa CHP’den ayrılıp Memleket Partisi adıyla kendi partisini kuran Muharrem İnce konuk olacak. Çekimleri dün gerçekleşen bölümde yine birbirinden sert ve cevabı merak edilen soru yer alıyor. Bölümün fragmanı ise şu şekilde:

Muharrem İnce’nin konuk olduğu Mevzular Açık Mikrofon yeni bölümü ile 26 Ağustos Cuma günü YouTube platformunda seyircisiyle buluşacak. Merakla beklenen bölüm Oğuzhan Uğur’un Babala TV adlı kanalında yayınlanacak.

Exit mobile version