in

Joker’in devam filmi için tarih verildi!

Joaquin Phoenix’in hayat verdiği efsane Joker karakteri yakında geri dönüyor! Joker – Folie à Deux filmi için çıkış tarihi paylaşıldı.

Joker 2 ne zaman yayınlanacak?

Todd Phillips tarafından yönetilen Joker filmi geri dönüyor! Aynı adlı DC Comics karakterinden sinema perdelerine uyarlanan yapım, izleyiciler ve eleştirmenlerden tam not almıştı. 1 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden yapım 2 Oscar ödülü kazandı ve kısa sürede adeta fenomen haline geldi. Joaquin Phoenix’in etkileyici performansına ev sahipliği yapan filmin çok yakında devam hikayesi için sete çıkılacağı öğrenildi.

Başarılı yönetmen Todd Phillips, kısa bir süre önce beklenen devam filmi için müjdeyi vermişti. Bugün öğrenilen bilgilere göre ise Joker: Folie à Deux adıyla karşımıza çıkacak yapımın ne zaman sete çıkacağı ve vizyona gireceği kesinlik kazandı. İşte ayrıntılar…

Joker 2 ne zaman yayınlanacak?

Deadline’ın haberine göre Joker 2 filmi için prodüksiyon çalışmaları bu yılın Aralık ayında başlayacak. 2023 yılına kadar çekimler devam edecek. Warner Bros. imzalı yapımda Joaquin Phoenix yeniden Arthur Fleck karakterine hayat verecek. Aynı zamanda filmde yıldız şarkıcı Lady Gaga da yer alacak. Söylentiler, merakla beklenen yapımın müzikal türünde beyaz perdeye çıkacağını öne sürüyor.

Joker 2 ne zaman yayınlanacak?

Joker – Folie à Deux yayın tarihi ise 4 Ekim 2024 olacak belirtildi. Yani yaklaşık iki senelik bir bekleyiş yaşanacak. Filmin hikayesi şimdilik belirsizliğini korumaya devam ediyor. Ancak ilerleyen aylarda konuya ilişkin Todd Phillips’ten resmi bir açıklama yapılacağı tahmin edilmekte.

Joker 2’nin çıkış tarihi, bir başka DC filmi olacak Batgirl adlı projenin iptal edilmesinden hemen sonra basına yansıdı. Warner Bros.’un konuya ilişkin eleştirilerin önüne geçmek adına Joker’in yayın tarihini sızdırdığı iddiaları da gündemde kendine yer buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings