Gibi 3. sezon çıkış tarihi açıklandı! İlk fragman geldi

Feyyaz Yiğit'in başrolünü üstlendiği Gibi dizisi yeni sezonu ile yakında ekranlara gelecek. Gibi'nin 3. sezon çıkış tarihi belli oldu. İşte detaylar...

Gibi 3. sezon çıkış tarihi açıklandı! İlk fragman geldi

Gibi dizisi kısa sürede adeta bir fenomen haline geldi. Daha önce Okan Bayülgen’in Disko Kralı filminde ve Cinayet Süsü Ölümlü Dünya gibi sinema filmlerinde bir araya gelen Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi ikilisinin kaleme aldığı dizi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanıyor. İlk bölümü Exxen’in açılış tarihi de olan 1 Ocak’ta ekranlara gelen dizi şimdi üçüncü sezonu için geri sayıma geçti!

Özcanlar Yapım Sarayı tarafından hazırlanan yapımcılığını Feyyaz Yiğit ve Barış Ayaztaş’ın üstlendiği Gibi dizisi hayranlarını sevindiren bir gelişme ile karşımıza çıktı! Kara mizah ve absürt komedinin günümüzdeki en iyi yerli temsilcilerinden bir tanesi olan bu yapım; Feyyaz Yiğit Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’dan oluşan güçlü oyuncu kadrosu ile çok yakında yeni bölümleriyle boy göstermeye başlayacak. Merakla beklenen o tarih belli oldu!

Gibi yeni sezonu ne zaman çıkacak?

Exxen platformu bugün resmi Twitter hesabı üzerinden önemli bir açıklamada bulundu. Yerli dijital streaming uygulaması Gibi’nin yeni bölümleri için tarih verdi. Aynı zamanda yapılan paylaşımda Gibi yeni sezon fragmanı da paylaşıldı. İşte o heyecan verici görüntüler:

https://www.youtube.com/watch?v=cBoCVHGRLQU

“Hayır yolcularının ve vefa bekçilerinin yıkımlı uyanışınırken gözyaşlarınıza engel olamayacak ve coşku siperlerine sığınıp bu saldırının sona ermesini bekleyeceksiniz.” açıklaması ile kullanıcılarının karşısına çıkan Exxen platformu Gibi’nin 3. sezon çıkış tarihi için 21 Ekim’i işaret etti. Sevilen yapım gelecek hafta Cuma günü ekranlarda olacak.

Exit mobile version