FIFA 23 için yeni tanıtım videosu çıktı!

Electronic Arts, FIFA 23 için yeni bir tanıtım videosu paylaştı. Videoda, oyunda yapılan yeniliklere yer verildi.

FIFA 23 Matchday Experience videosu yayınlandı

Electronic Arts tarafından geliştirilen yeni futbol simülasyonu oyunu FIFA 23 Eylül ayında piyasaya çıkacak. Şirket yakın bir zaman önce ilk oynanış videosu ile karşımıza çıkarak büyük bir heyecan yaratmayı başarmıştı. Yeni oyunun grafikleri ve mekaniği oldukça beğeni toplamış serinin hayranları sabırsızlık yaşamaya başlamıştı. Nihayet oyundan yeni görüntüler geldi.

FIFA 23 Matchday Experience videosu yayınlandı

EA Sports’un YouTube’da yayınladığı Matchday Experience videosunda FIFA 23 oyununda karşılaşacağımız sürprrden bazıları paylaşıldı. Hiper gerçekçi tarzıyla gözleri üzerine çeken yapım stadyum dışından grafiklere maç içi görüntülerden gol sevinçlerine kadar pek çok ayrıntıya yer verdi. İşte o video:

Oldukça gerçekçi bir oyun atmosferi sunan FIFA 23 fragmanı; dinamik maç öncesi sahneleri artırılmış gerçekçik öğelerine sahip Hypermotion2 tekrarları ve diğer detaylarıyla hayranlık topladı. Buna ek olarak geliştiricilerin tribünlerdeki taraftarları daha ayrıntılı ve çeşitli hale getirdiği de gözlerden kaçmadı.

Kale ağı üç boyutlu bir şekilde tasarlanırken; yeni başlayanlar için bir dizi ipucu barındıran antrenör modunun da büyük bir iyileştirme aldığı öğrenildi. Son olarak FIFA 23’te kadın hakemler ve karma hakem takımları yeni ses efektleri ve kamera açılarının yer aldığı görüldü.

FIFA 23 çıkış tarihi ne zaman?

PS5 PS4 Xbox Series X/S Xbox One PC ve Stadia platformlarında yayınlanacak olan FIFA 23 30 Eylül tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Merakla beklenen yapımın yaklaşık 600 TL fiyat etiketi ile listeleneceği biliniyor.

Exit mobile version