in

Disney Plus, Demet Özdemir’in yeni dizisi için tarih verdi!

Disney Plus platformu Dünyayla Benim Aramda dizisi ile çok yakında karşımıza çıkacak. Demet Özdemir’in başrolünü üstlendiği yapımın çıkış tarihi kesinleşti.

Dünyayla Benim Aramda yayın tarihi belli oldu

14 Haziran tarihinde Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Disney Plus ülkemizde çok sayıda orijinal içerik üretmeye başladı. İlk olarak Kaçış dizisi ile yerli kullanıcılarının karşısına çıkan servis; geçtiğimiz günlerde ise Hazal Kaya, Onur Tuna ve Enis Arıkan’ın başrolünü paylaştığı Benden Ne Olur? adlı Türk filmi ile kütüphanesini genişletti.

Kısa sürede büyük bir abone sayısı elde etmeyi başaran Disney Plus yeni Türk dizisi ile yakında kullanıcılarının karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Dünyayla Benim Aramda adlı diziyle hayranlarıyla buluşacak. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi nihayet kesinlik kazandı.

Dünyayla Benim Aramda yayın tarihi belli oldu

Başarılı aktris Demet Özdemir, 14 Eylül tarihinde Dünyayla Benim Aramda filmi ile Disney Plus’ta hayranlarıyla buluşacak. Hülya Gezer’in geliştirdiği yapımda, senarist koltuğunda ise daha önce Ezel, Suskunlar ve Mucize Doktor gibi dizileriyle tanınan Pınar Bulut yer alıyor. Barış Pirhasan yönetmenliğini yaparken, Aytekin Ataş ise filmin müziklerini besteliyor.

Demet Özdemir filmde bir dergi yöneticisi olan Ilgın karakterine hayat verecek. Dünyayla Benim Aramda konusu itibariyle tutkulu bir aşk ilişkisine başlayıp, artık eskisi gibi olmadıklarını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına kurduğu oyunları anlatıyor. Özdemir’in yanı sıra filmde Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Metin Akdülger ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

Dünyayla Benim Aramda yayın tarihi belli oldu

Disney+ çok sayıda yerli proje üzerinde çalışmaya devam ediyor. Kod Adı Avcı ve Gri gibi diziler için prodüksiyon çalışmaları halen daha devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings