Diablo 4 Oyunu Çıkış Tarihi ile İlgili Bilgi Sızdırıldı

Büyük bir heyecanla beklenen Diablo 4 ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı.

diablo 4 çıkış tarihi

Büyük bir heyecanla beklenen Diablo 4 ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Sızdırılan bilgiler arasında oyunun çıkış tarihine ilişkin de detaylar bulunuyor. İddialar ve sızıntılar oyunun Nisan 2023’te piyasaya sürüleceği yönünde.

Diablo aksiyon rol yapma konusundaki en iddialı oyunların başında geliyor. Dünya genelinde çok sevilen bu oyunun yeni serisinin ne zaman çıkacağı merakla bekleniyor.

Oyununun hayranlarının heyecanla beklediği oyuna dair geçtiğimiz günlerde oynanış videosu sızdırılmıştı. Şimdi de çıkış tarihi ile ilgili bilgiler sızdırıldı.

Diablo 4 Nisan 2023’te Oyuncularla Buluşabilir

Diablo 4 çıkış tarihi ile ilgili sızdırılan bilgiler farklı kaynaklara dayanıyor. Bu kaynaklardan iki tanesi ise öne çıkıyor. İlki Xbox Era podcasti iken diğeri ise Windows Central. Söz konusu kaynaklara göre oyun PC ile birlikte PS5 PS4 Xbox One Series X ve Series S’de de çıkacak.

Oyuna ilişkin net bir tarih verilmemişti buna karşın 2023 yılında çıkacağına ise kesin gözüyle bakılıyordu. Ortaya çıkan bilgiler ve yapılan sızıntılar oyunun 2023 Şubat ayında betasının çıkacağını söylüyor. Ayrıca bu dönemde ön siparişler de açılacak.

Bir başka iddia ise oyunun tanıtım kampanyalarının Aralık ayında yapılacağı ve Nisan 2023’te piyasaya çıkacağı şeklinde. Bu iddialarda tanıtım kampanyalarının 2022 Game Awards etkinliğinde başlayacak.

Sızdırılan bilgilerin hiçbiri henüz doğrulanmadı. Hangi iddianın doğru olduğunu ise zaman gösterecek

Exit mobile version