BiTaksi’nin yeni güncellemesi sosyal medyada olay oldu!

BiTaksi yeni güncellemesinde Bahşişli Çağır özelliğini kullanıma sundu. Bu yenilik sosyal medyada tartışma konusu oldu ve büyük tepki topladı.

BiTaksi bahşiş gönderen kullanıcılarına torpil yapacak

2013 yılında Getir’in de kurucusu olan Nazım Salur tarafından hayata geçirilen BiTaksi uygulaması İstanbul İzmir Ankara Kocaeli Bursa Antalya Muğla Adana Mersin Samsun ve Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde başarıyla hizmet veriyor. Uygulama global rakibi Uber’e benzer bir şekilde akıllı telefon ya da tablet cihazı üzerinden kullanıcıların kolay bir şekilde taksi çağırmalarına yardımcı oluyor.

iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden rahatlıkla kullanılabilen BiTaksi aynı zamanda Getir uygulaması üzerinden de konforlu bir biçimde kullanılabiliyor. Her geçen gün daha fazla bölgede kendi özel plakaları ile hizmet vermeye devam eden platform gelen son güncelleme ile kullanıcılarını oldukça şaşırttı! Uygulamadaki o yenilik sosyal medyada adeta bir olay haline geldi. İşte tepki toplayan özelliğin detayları…

BiTaksi bahşiş gönderen kullanıcılarına torpil yapacak

BiTaksi uygulaması bugün iOS ve Android mağazalarında yeni bir güncelleme aldı. Fakat uygulamaya gelen güncelleme tepki topladı! Yapılan güncellemenin ‘Yenilikler’ bölümünde şu notun yer alması kullanıcıları oldukça öfkelendirdi: “Uygulamaya eklenen ‘Bahşişli Çağır’ özelliği sayesinde sürücün yolculuk için bahşiş vereceğini önceden bilir ve sana taksi bulmamız kolaylaşır.”

BiTaksi’de aldığınız taksi hizmetlerinde önceden de bahşiş vermek mümkündü. Fakat son güncellemeyle beraber kullanıcılar bahşiş ödeyeceklerini araç çağırmadan önce şoförlere bildirebilme şansına sahip oldu. Hal böyleyken kullanıcılar bahşişli çağırma özelliğini kullanan kişilere öncelik tanınacağından endişe etmeye başladı.

Exit mobile version