Oyun

Zombie Driver HD Ücretsiz Oldu

Zombie Driver HD oyunu çok kısa süreliğine ücretszi oldu. İşte Steam Zombie Driver HD kampanyası

Steam ücretsiz oyun kampanyalarına alışmaya başladık. Platform üzerinde belli aralıklarla ücretsiz oyunlar sunulmaya devam ediyor. Son olarak Zombie Driver HD oyununun ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı.

İlk defa 2012 yılında satışa sunulan oyunun, ücretsiz olduğu duyuruldu ancak kullanıcıların elini çabuk tutması gerekecek. Öyle ki oyun için ücretsiz olarak sunulan süre oldukça kısıtlı. Sadece bugün geçerli olan bir kampanyadan söz ediyoruz.

Zombie Driver HD Ücretsiz

Oyunu ücretsiz olarak almak isteyen kullanıcıların herhangi bir şey yapmasına gerek yok. Sadece Steam sayfasına girerek oyunu hesabınıza eklemeniz ve indirmeniz gerekiyor. Ardından yapım ömür boyu sizin oluyor.

Zombie Driver HD

Burada tek ihtiyacınız olan Steam hesabınız. Oyunun ücretsiz olarak alınması için elinizi çabuk tutmanız lazım. Öyle ki yapım sadece bugün saat 21:00’a kadar ücretiz olarak sunuldu. Bu saatten sonra oyunun yeniden eski fiyatı olan 18 TL üzerinden satışa çıktığını görmek mümkün olacak.

Yapımın incelemelerinin oldukça olumlu olduğunu da ekleyelim. Adından da anlayacağınız gibi bolca zombi ile karşılaşacağınız oyun için benzeri kampanyaların düzenlenip düzenlenmeyeceğini bilmek ise oldukça zor. Şimdilik Zombie Driver HD ücretsiz sürüm için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı