Haberler

YouTuber PewDiePie, YouTube’u Bırakıyor

YouTuber PewDiePie tarafından şok bir açıklama geldi. YouTuber PewDiePie nasıl bir karar aldı?

YouTuber PewDiePie, son yılların en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli yeni haberlerle gündeme gelen ünlü isim, geçtiğimiz günlerde şok bir iddia ile gündeme gelmişti. Ortaya atılan iddialarda YouTuber PewDiePie tarafından YouTube kullanımına ara verileceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Asıl ismi Felix Kjellberg olan dünyaca ünlü isim, tüm bu söylentileri doğrulayacak bir adım attı.

Ünlü isim tarafından yapılan açıklama sonrasında YouTube kullanımına gerçekten ara verileceği duyuruldu. 102 milyon abone ile bu alanda liderlik yarışı veren ünlü isim, tamamen kullanımı bırakmayacağını ancak ara vereceğini açıkladı.

YouTuber PewDiePie Kullanıma Ara Veriyor

Ünlü isim tarafından yapılan açıklama sonrasında YouTuber PewDiePie önümüzdeki sene platforma ara vereceğini açıkladı. Ünlü isim tarafından yapılan açıklamada neden konusunda da detaylar verildi. Neden ayrıldığı konusunda da bilgi veren ünlü isim yorulduğunu söyledi.

YouTuber PewDiePie

Bu işin kendisini ciddi bir anlamda yıprattığı konusunda bilgi veren isim, bu konuda biraz ara vermesi gerektiğini de açıklamış oldu. Yeni yılın başlarında ara vereceğini söylemiş olsa da kesin olarak ne kadar süre boyunca YouTube’u bırakacağı konusunda bir bilgi verilmeyen YouTuber PewDiePie, şimdilik geri planda kalacak gibi duruyor.

Bu süreçte ünlü ismin abone kaybetmesinin söz konusu olabileceğini de ekleyelim. Tabii ki süreçte nasıl bir değişim yaşanacağı da önemli.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı