Haberler

Yerli Otomobil Tanıtım Tarihi Açıklandı

yerli otomobil için tanıtım tarihi belli oldu.

Türkiye’nin ilk yerli üretim otomobili, bir süredir gündemdeki yerini almış durumda. Daha önce ne zaman tanıtılacağı konusunda bazı ipuçları verilmiş olsa da kesin tarih için herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Ne zaman tanıtılacağı merakla beklenen tanıtım için resmi olarak açıklama geldi ve tanıtım tarihi kesinlik kazandı.

Aslında bakarsanız yerli otomobil için tanıtımın 14 Aralık tarihinde yapılması bekleniyordu. Fakat bu tanıtımın ertelendiğini görmüştük. Şimdi ise ertelenen tarih konusunda bir açıklama geldi. Bu kez yerli otomobil için kesin tarih belli olmuş oldu.

Yerli Otomobil 27 Aralık’ta Ortaya Çıkacak

Elde edilen bilgilere göre yerli otomobil için tanıtım şu sıralar yapılacak. Daha önce 14 Aralık tarihinde yapılacak olan tanıtım ertelenmiş olsa da yıl sonu bitmeden aracın tanıtıldığını göreceğiz. Paylaşılan tarih ise 27 Aralık olarak açıklandı.

yerli otomobil

27 Aralık tarihinde araç tüm özellikleri ile tanıtılmış olacak. SUV sınıfının iyi temsilcilerinden biri olması beklenen yeni seri araçların özelliklerinin neler olacağını da merakla bekliyoruz.

Elektrikli serilerden biri olması beklenen yeni serinin fiyatı konusunda beklenti ise 150 bin TL ile 200 bin TL arasında. Tabii ki net fiyatları ve paket seçeneklerini tanıtımın hemen sonrasında göreceğiz. Kesin bilgiler açıklandıktan sonra, aracın çıkış tarihi konusunda da net bilgileri almak mümkün olacak.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı