Bilim & Teknoloji

Yerli Otomobil için Her Gün Yeni Bir Özellik Açıklanacak

Yerli otomobil için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez otomobillerin görselleri paylaşıldı.

Yerli otomobil ilk olarak 27 Aralık tarihinde resmi duyuru ile tanıtılacak. Resmi olarak tanıtımı yapılması beklenen aracın özelliklerinin neler olacağı konusunda ise önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak bugün “Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu” resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı.

Yapılan paylaşımda yerli otomobilin ne zaman tanıtılacağı konusunda bilgiler doğrulanırken, otomobil için paylaşımlar da yapılmaya başlandı. Yeni seri otomobiller için her gün paylaşım yapılmaya da devam edileceği duyuruldu. 27 Aralık tarihine kadar her gün araç için bir özellik açıklanacak.

Yerli Otomobil için Detaylar Açıklanıyor

Paylaşılan her yeni detayda yepyeni bir özelliği görmemiz mümkün olacak. İlk paylaşımda aracın ön farları dikkat çekiyor. Tasarımı bir hayli ilgi çeken bir far yapısıyla beraber geleceği görülen yerli otomobil için her gün görselin biraz daha detaylı olduğunu göreceğiz. Şimdilik sadece farların ortaya çıktığını görüyoruz.

Yerli otomobil

Yarın başka bir detay daha açıklanacak. Hemen sonrasında başka bir detay daha belli olacak. 27 Aralık tarihinde kadar bu yapı devam edecek. Sonrasında otomobilin tanıtımının yapıldığını göreceğiz.

Merakla beklenen yerli otomobil için detaylar açıklanır açıklanmaz bilgileri paylaşacağız. Şimdilik tanıtımı beklemek gerekiyor. Fiyat ve benzeri bilgileri de merakla bekliyoruz.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı