Haberler

Yerli Otomobil için Bir Paylaşım Daha Geldi

Yerli Otomobil için yeni bir paylaşım daha geldi.

Artık sadece 3 gün sonra tanıtılacak olan yerli otomobil için detaylar gelmeye devam ediyor. Söz konusu otomobiller için Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) resmi Twitter sayfasından araçlar için paylaşımlar yapılmaya başlanmıştı. İlk olarak dün bir paylaşım yapılmıştı ve her gün düzenli olarak yerli otomobil için paylaşım yapılacağı duyurulmuştu. Bu noktada ilk paylaşımda sadece aracın farlarını gördük.

Dikkat çekici far teknolojisine sahip olacağı zaten ilk görsellerden de anlaşılan yerli otomobiller için şimdi ise ikinci paylaşım geldi. İkinci paylaşımda ise aracın biraz daha ortaya çıktığını görüyoruz. Paylaşımda oldukça dikkat çekecek önemli bir detay da var.

Yerli Otomobil Ne Zaman Geliyor?

27 Aralık tarihinde tanıtılacak olan yeni otomobil için paylaşılan son görsel, araçta yan aynaların olacağını gösteriyor. Daha önce paylaşılan görsellerde kılıf altında araçların yan aynalarının olmadığı dikkat çekmişti.

Yerli Otomobil

Yan aynalar yeri boştu ve kılıfın altında farklı bir teknolojiye yer verileceği düşünülüyordu. Fakat yeni görseller yan aynaların kullanılacağını gösteriyor. Daha keskin hatlara sahip olan bir tasarımla beraber geleceği görülen yerli otomobil serisinin tüm detaylarını önümüzdeki günlerde alacağız.

Aracın özellikleri ve tasarımının nasıl olacağını zaman gösterecek. Şimdilik detaylar bu şekilde. Bundan sonra yapılan paylaşımları merakla bekliyoruz.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı