Bilim & Teknoloji

Yeni Teknolojiyle Üretilen MSI Optix Gaming Ortaya Çıktı

Dünyaca ünlü teknoloji markaları CES 2020’de boy gösterecek. Ancak etkinlikten önce bazı markaların ürünleriyle alakalı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak 1000R kavisli oyuncu monitörü MSI Optix Gaming ortaya çıktı. 34 inç büyüklüğündeki monitör ile 1000R teknolojili kavis, insan gözüne yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

MSI, oyunculara ve e-sporculara hitap edebilmek için monitör teknolojisinde yenilikler yapmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda 1000R kavisli monitörünü tanıtan şirket, bu sefer de CES 2020’de yalnızca oyunculara özel 1000R kavisli monitörünü piyasaya tanıtacak. 34 inç büyüklüğündeki ekranla harika bir oyun deneyimi yaşatacak olan monitörün 1000R teknolojili kavis ile insan gözüne yakın olacağı ifade ediliyor. Böylelikle oyuncular daha canlı ve kaliteli bir görüntü ile karşılaşabilecekler. 

3440 x 1440 çözünürlüğüne sahip olacak ekranın ayrıca 21:9 çerçeve oranıyla geleceği biliniyor. Bunun yanı sıra AAA seviyesindeki oyunların da monitör sayesinde yüksek performansla oynanabilmesi bekleniyor. 144 Hz yenileme hızı bulunan ve FPS türünde oyun oynayan e-sporculara büyük avantaj sağlayacak monitör, bu haliyle şimdiden etkinliğin gözdesi olmaya aday.

178 derecelik görüntü verecek olan ve oyun deneyimini üst noktaya taşıyacak monitörle alakalı kapsamlı bilgilerin CES 2020 etkinliğinde ortaya çıkması bekleniyor. Bunun yanı sıra MSI’ın etkinlik için hazırlıklarına tam gaz devam ettiği bilinirken MSI Optix Gaming MAG 342CQR fiyatının ne kadar olacağı etkinlikte öğrenilecek. 

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı