İnternet

Yeni Snapchat AR Filtreleri Şaşırttı

Snapchat AR filtrelerine yenisi eklendi.

Instagram ataklarından sonra, biraz daha geri planda kalan sosyal medya uygulamaları arasında gösterebileceğimiz Snapchat, yavaş yavaş toparlanma süreci içerisine girmiş durumda. Uygulama özellikle son dönemde efektlere önem vermiş durumda.

Son olarak Snapchat AR filtreleri için yeni bir paket yayınlandı. Zemin filtreleri olarak gösterebileceğimiz yeni paketle beraber çok daha gerçekçi bir artırılmış gerçeklik deneyimi sunuluyor. Genel olarak 2 yeni yüzey filtresinin geldiğini görüyoruz.

Yeni Snapchat AR Filtreleri

Bu kez paylaşılan filtrelerin diğer AR filtrelerinden önemli farkları var. Bu kez filtreler yüzey alanını değiştiriyor. Genel olarak iki ana filtre sunulduğunu gördük. Bir filtrede yüzey alanının tamamen lavlarla kaplı olduğu görülüyor.

Snapchat AR

İkinci filtrede ise yüzey su basmış şekilde gözüküyor. Her iki arttırılmış gerçeklik filtresi de belli bir seviyeyi geçmiş durumda. Snapchat AR kısmının ne kadar ileri gidebileceğini gösteren filtrelere ek olarak yeni filtrelerin de gelmesi bekleniyor.

İkinci parti de gelebilecek olan filtrelerin neler olduğunu şu an için bilmiyoruz ancak aynı seviyede gerçekçi filtrelerin gelmesini bekliyoruz. Tabii ki kullanıcıların bu durumu nasıl karşılayacağı ise merak konusu.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı