Haberler

Yeni Netflix Abonelik Sistemi Ortaya Çıktı

Netflix yıllık abonelik servisi üzerinde çalışıyor.

Kullanıcı sayısı her geçen gün artış gösteren yayın platformlarının başında gelen Netflix, güncellemeleriyle sistemini geliştirmeye devam ediyor. Platformun bir yandan kullanıcı sayısını arttırmaya devam ettirdiğini görüyoruz. Şimdilerde ise platformun yeni bir üyelik sistemi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu kez servisin abonelik üzerinde çalışmalar yaptığını ve aylık abonelik yerine yıllık abonelik döneminin başlayacağını belirtelim.

Netflix Yıllık Abonelik Sunacak

Biraz daha uygun fiyatlı bir abonelik servisi başlatacağı ortaya çıkan Netflix, bundan sonraki aşamada yıllık abonelik sunabilecek. İlk etapta Hindistan genelinde kullanılacak olan sistem, aboneliğin yıllık olarak sunulmasını sağladığı için fiyatlar biraz daha uygun olacak.

Netflix

İlk olarak Hindistan genelinde başlatılan yıllık abonelik servisinin testlerinin Hindistan genelinde tamamlanması bekleniyor. 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere 3 farklı paketin sunulacağı yeni sistemin 12 aylık servisi için yaklaşık 394 TL gibi bir ödeme yapılması gerekiyor. Tabii ki şu an testler ülkemizde başlamış değil.

Testlerin ülkemizde de başlaması için tüm testlerin başarılı olması gerekiyor. Servisin yıllık abonelik sisteminin tüm bölgeler için ne zaman kullanıma gireceği konusunda ise henüz yeterli bilgi yok. Bunun için açıklamaları beklemek gerekiyor. Amaç tüm bölgeler için yıllık aboneliğin yayınlanması yönünde.  

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı