Bilim & Teknoloji

Yeni Nesil Akıllı Araç Bulucu Görücüye Çıktı

abalar Günü’ne dair hediyelerin teknolojik bir boyutunun olmasına dayalı olarak hareket eden Roav Smartcharge F2 Akıllı Araç Bulucu sayesinde karmaşık ve kalabalık şehirlerde araç bulma sorunu ortadan kalkıyor.

Giyilebilir teknoloji ürünlerine dair çalışmalar uzun zamandır kendini göstermekte ve farklı biçimlerde de kullanıcılara eriştirilebilmektedir. Gömlek ve kravatları da içeren bu yeni teknoloji ürünü; Babalar Günü’nün yaklaşmasıyla beraber daha da etkili bir konumda yer almaya başlayacak gibi görünüyor.

Teknolojik ürünler hayatın her alanında olduğu gibi hediyelik eşyalar arasında da kendine yer bulabilmektedir. Babaların teknolojilere olan ilgilerinin değerlendirildiğinde en uygun Babalar Günü hediyeleri arasında gömlek ve kravat unsurları da yer alıyor. Ancak bu tip kıyafet seçeneklerinin teknolojiyle birleşmeleri sonrasında da gündelik hayatı daha da kolay hale getirebileceği de işaret ediliyor.

Babalar Günü’ne En Uygun Hediye

Babalar Günü’ne dair hediyelerin teknolojik bir boyutunun olmasına dayalı olarak hareket eden Roav Smartcharge F2 Akıllı Araç Bulucu sayesinde karmaşık ve kalabalık şehirlerde araç bulma sorununu ortadan kaldırabilecek türdeki bir uygulama olarak babaların oldukça ilgisini çekebilecek türdeki bir hediye olarak adlandırılabilecektir. 

Roav Smartcharge F2 aynı zamanda da bluetooth uygulamasıyla akıllı cihazlardaki şarkıların aktarılmasını da sağlamaktadır. Aynı zamanda da daha ideal telefon görüşmelerini yapmaya da imkan veriyor. 

Kablosuz kulaklık modelleri de babalar işin en ideal hediyeler arasında yer almakta. Bluetooth yardımıyla gündelik hayatın daha da ideal bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayarak; hayatın genel anlamda da daha kolay bir hale gelmesini sağlamaktadır. 20 saat konuşma süresi sağlayacak olan bu tip kulaklıklar sayesinde de istenilen durumlar ortaya konulabilecek. Bu şekilde de gündelik hayatlarında fazlasıyla getiriye sahip olan ögeler arasında da varlık gösterebilecek türdeki seçenekler olarak da ifade edilebilecektir. Tüm multimedya faaliyetlerini oynatma konusunda da başarılı bir yol izleyeceği de ifade edilebilecek türdeki teknolojik cihazlar olarak da kendini gösterebilecektir.

Gökhan ÇAKIN

1990 Trabzon doğumluyum. KTÜ Beşikdüzü Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimimi tamamladım. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı