Haberler

Yemeksepeti Banabi Servisi Kullanıma Açıldı

Banabi servisi için kullanım başladı. Yemeksepeti neler sunuyor?

Ülkemizin en çok kullanılan online yemek sipariş servislerinden biri olan Yemeksepeti için yeni servislerin kullanıma gireceği açıklanmıştı. Firmanın bu alanda yeni adımı ise Banabi servisi oldu. Yemeksepeti’nin yeni bir alanda hizmet vermesini sağlayacak olan servisin detaylarına ve nasıl kullanılacağına bakalım.

Yemeksepeti için Banabi Dönemi

Banabi, online market alışverişi sektörü üzerine kurulmuş olan bir servis. Son dönemde bu alanda birçok yeni uygulamanın kullanıma girdiğini gördük. Söz konusu servislerin ve uygulamaların kullanım oranı da sürekli olarak artış gösteriyor.

Bu tip servisler sayesinde kullanıcılar, market alışverişlerini online olarak gerçekleştirebiliyor. Hayatı kolaylaştırma konusunda çok önemli bir gelişme olan servislere yeni eklenen Banabi, oldukça iddialı özelliklerle geliyor.

Yemeksepeti güncellemesiyle beraber kullanıma giren servis, kolayca online maket alışverişi yapmanıza olanak sağlıyor. Uygulamanın ayrıca kullanılmayacağını da ekleyelim.

Banabi

Bunun için sadece Yemeksepeti’nin son güncellemesini yapmanız gerekiyor. Güncellemenin yapılmasının ardından uygulamaya yeni servis bölümü de eklenmiş olacak. Uygulama üzerinden menüye girip ardından Banabi servisine tıklamanız gerekiyor.

Sadece bu sekmeye tıklamanız durumunda yeni uygulamaya geçiş yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek işlem bu. Yeni servisin şu an için kullanımda olduğunu da ekleyelim. Tabii ki güncellemelerin devam edeceği ve servisin özelliklerinin sürekli olarak artış göstermeye devam edeceği de düşünülüyor.

Şimdilik online market alışverişi alanında yeni bir oyuncu olduğu yorumunu söylemek yeterli olacaktır. Yeni güncellemeler geldiği zaman, haberlerimizde güncellemelere yer vermeye devam edeceğiz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı