Mobil

Xiaomi Redmi Note 7 Satış Rakamları Açıklandı

Xiaomi Redmi Note 7 akıllı telefonları için satış rakamları açıklandı. Xiaomi Redmi Note 7 satış rakamlarında dikkat çeken sürpriz ne?

Xiaomi, akıllı telefon satışlarını bir hayli arttırmayı başarmış markalar arasında yer alıyor. Marka yeni amiral gemisi akıllı telefon satışlarında da oldukça iddialı satış rakamlarına ulaşmayı başardı.

Özellikle markaya bağlı olan Redmi modelleriyle ciddi bir satış rakamı elde edildiğini görüyoruz. Satış rakamlarının artmasını sağlayan modellerin başında da kısa süre önce tanıtımı yapılan Xiaomi Redmi Note 7 modeli geliyor.

Uygun fiyatlı olmasının yanında, özellikleriyle dikkat çeken model için açıklanan satış rakamları ne kadar iddialı bir akıllı telefon serisiyle karşı karşıya olduğumuzu göstermekte. Son açıklanan satış rakamlarından söz edelim. Bakalım Xiaomi Redmi Note 7 ne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı?

Xiaomi Redmi Note 7 10 milyon Barajını Geçti

Markanın Hindistan sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, Xiaomi Redmi Note 7 modelinin satış rakamının beklentinin çok üzerine çıktığı görülüyor. Satış rakamlarının global olarak 10 milyon rakamını geçtiği duyuruldu.

Global pazarda 10 milyon satış rakamının geçilmesi oldukça önemli. Öyle ki akıllı telefonların 2019 yılının ilk çeyreğinde 4 milyon satış elde ettiği konusunda bilgiler paylaşılmıştı.

İlk çeyrek kısmında elde edilen 4 milyon satış rakamının ikinci çeyrek kısmında ise 6 milyon satış rakamıyla güncellendiği de açıklandı. Toplamda elde edilen satış rakamının ise 10 milyon olduğu bilgisi paylaşıldı.

Xiaomi Redmi Note 7

Satış rakamlarının bu kadar yüksek olması oldukça önemli. Markanın bundan sonraki süreçte sunacağı akıllı telefonlar için de aynı stratejiyi uygulaması bekleniyor.

Yine uygun fiyatlı modeller ve fiyat performans düzeyinde teknik özelliklerin öne çıkması söz konusu olacak. Xiaomi Redmi Note 7 bu konuda önemli örneklerden birisini oluşturmuştu.

3 farklı versiyon ve 48 MP kamera gibi artılarla beraber gelen akıllı telefonların satışlarının artmaya da devam etmesi bekleniyor. Özellikle son çeyrekte Huawei markasının aldığı darbe sonrasında markanın satışlarının yükselmesi söz konusu. En gözde serilerden birisi de Xiaomi Redmi Note 7 serisi. Haliyle satışların artması gündeme gelecektir.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı