Mobil

Xiaomi Redmi 9 için Yeni Detaylar Var

Xiaomi Redmi 9 için yeni bilgiler var.

Amiral gemisi akıllı telefonlara dahil olması beklenen Xiaomi Redmi 9 modelleri için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Çok sayıda arka kameranın kullanıldığı bir başka akıllı telefon olması beklenen Xiaomi Redmi 9 modeli için ortaya çıkan bilgiler, nasıl bir akıllı telefonla karşı karşıya olacağımızı gösteriyor. Son detaylarda yeni akıllı telefonların işlemcileri ve bellek miktarları belli oldu. Daha doğrusu şimdilik ilk detaylar ortaya çıkmış gibi gözüküyor.

Xiaomi Redmi 9 Sistemi Nasıl Olacak?

Yeni seri akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemciler MediaTek Helip G70 modeli olacak. Güçlü işlemcilerin yanında telefonların RAM kısmında ise 6 GB RAM sunması söz konusu olacak. 6 GB RAM miktarının tek seçenek olup olmayacağı konusunda ise kesin bilgiler bulunmuyor.

Xiaomi Redmi 9

Yani 8 GB RAM miktarının da sunulması söz konusu olabilir. Bunun dışında standart depolama alanının ise 128 GB olacağı iddiası var. 6.67 inç ekranla beraber Full HD+ çözünürlük değerine de sahip olacak olan telefonun, ne zaman tanıtıma çıkacağı konusu ise net değil. Bu yıl içerisinde yeni modeli göreceğimizi düşünüyoruz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı