Mobil

Xiaomi Redmi 7A Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Redmi 7A tasarımı ortaya çıktı. Xiaomi Redmi 7A tasarımı nasıl? Yeni akıllı telefonlar neler sunuyor?

Xiaomi, daha çok uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle kendisini gösteren ve bu modellerle satışlarını arttıran markalar arasında yer alıyor. Yeni akıllı telefon modellerinde amiral gemisi serilerini sunmaya devam ediyor olsa da bir yandan da markanın uygun fiyatlı akıllı telefonlar sunmaya devam ettiğini görüyoruz. Son olarak uygun fiyatlı serilerden biri olması beklenen Xiaomi Redmi 7A akıllı telefonları üzerinde çalışmalar yapıldığını biliyoruz.

Fiyatıyla dikkat çekecek olan akıllı telefonların son olarak TENAA kayıtları üzerinde ortaya çıktığını da belirtelim. Xiaomi Redmi 7A modelinin tasarımının ortaya çıkmasını sağlayan TENAA kayıtlarına göre nasıl bir tasarımı işaret ettiğine bakalım.

Xiaomi Redmi 7A Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinde yer verilen tasarım, uygun fiyatlı bir akıllı telefon modelinin geleceğini kanıtlıyor. Görsellere baktığımız zaman tek arka kameranın kullanıldığı bir akıllı telefon görüyoruz. Sol köşede yer alacak olan tek bir arka kameranın kullanılan telefonların, tek arka kamerasının hemen altında ise flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak.

Görseller yeni akıllı telefon modellerinin çentikli bir ekran sunup sunmayacağı konusunda kesin bilgiler verilmiyor. Daha doğrusu görsellerden net bir bilgi anlaşılmıyor. Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında daha ne gibi artıları olacağından söz etmeye devam edelim.

Xiaomi Redmi 7A

Buna göre Xiaomi Redmi 7A akıllı telefonlarının herhangi bir parmak izi sensörü bulundurmadığını da göreceğiz. Arka kısımda sadece kamera kullanılacak. Kamera alanının dışında parmak izi sensörlerine yer verilmeyecek.

Basit bir şekilde yüz tanıma sistemine yer verildiğini ve parmak izi sensörlerinin yerine bu teknolojiye geçiş yapılacağı iddiası da var. Yeni akıllı telefonların başka bir biyometrik güvenlik önlemine sahip olması ise beklenmiyor.

Muhtemelen fiyatıyla fark yaratacak olan akıllı telefonların, ne zaman tanıtılacağı da kesin değil. Şimdilik Xiaomi Redmi 7A modeli için paylaşılan TENAA görselleriyle yetinmek gerekiyor. Yeni bilgiler geldiği zaman aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı