Mobil

Xiaomi MIUI 12 için Doğrulama Geldi

Xiaomi MIUI 12 sürümü için paylaşımlar gelmeye başladı.

Xiaomi, kendi arayüzünü geliştiren ve akıllı telefonlarında kendi arayüzünü kullanan markalar arasında yer alıyor. Markanın öne çıktığı arayüzü MIUI sürümü, özellikle son birkaç yıldır oldukça başarılı bulunuyor. Bu alanda yatırımlarını yapan marka son olarak Xiaomi MIUI 11 sürümünü yayınlamıştı. Hala birçok bölgede güncellemelerini sunmaya devam eden markanın, şu sıralar gündeminde olan ise Xiaomi MIUI 12 sürümü oldu.

Marka tarafından resmi olarak doğrulaması yapılan yeni sürüm için hazırlıkların çoktan başladığı ortaya çıktı.

Xiaomi MIUI 12 Ne Zaman Gelecek?

Firma tarafından resmi olarak yapılan bir paylaşımla beraber ortaya çıkan Xiaomi MIUI 12 sürümü için hazırlıklar hızlandırıldı. Yeni sürümün özelliklerinin neler olacağı konusunda net bilgiler yok ancak şimdiden iddialı bir arayüz geleceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Xiaomi MIUI 12

Öyle ki söz konusu sürüm, Xiaomi MIUI arayüzü için 10.yıl özel sürümü olacak. Bu da demek oluyor ki markanın çok daha önemli bir güncelleme hazırlığı var.

Daha fazla yeniliğin sunulacağı ve daha fazla düzenlemenin kullanıma alınacağı yeni sürüm için yavaş yavaş duyuruların da başlaması bekleniyor. Tabii ki bu sürümün ne zaman yayınlanacağı şu an için net değil. Beklentiler kısa süre içerisinde bir tanıtım tarihi gelmesi yönünde.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı