Mobil

Xiaomi Mi Note 10 Pro Avrupa Fiyatı Açıklandı

Xiaomi Mi Note 10 Pro akıllı telefon modelleri için Avrupa satış fiyatları açıklandı.

2019 yılı bitmeden tanıtılan yeni Xiaomi akıllı telefon modelleri içerisinde en çok dikkat çeken akıllı telefon Xiaomi Mi Note 10 Pro serisi oldu. 108 MP arka kamerasıyla fark yaratan ve DxOMArk listelerinde ilk sıralara yerleşen akıllı telefon, Çin genelinde CCP Pro adıyla satışa çıkmıştı.

Yeni akıllı telefon modelleri içerisinde iddialı serinin Avrupa’da da kısa süre içerisinde satışa başlaması bekleniyordu. Beklendiği gibi oldu ve söz konusu akıllı telefon modelleri Avrupa’da satış fiyatı açıklandı.

Xiaomi Mi Note 10 Pro Fiyatı Nasıl?

Yeni akıllı telefonların Avrupa fiyatları 650 Euro olarak açıklandı. Yeni modelin Pro versiyonu olarak satışa sunulan serinin 650 Euro satış fiyatının olması, rakipleriyle fiyat mücadelesine girebileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi Note 10 Pro

Telefonların ana modellerinin ise geçtiğimiz günlerde satışa çıktığını görmüştük. Xiaomi Mi Note 10 modellerinin ise 500 Euro gibi bir fiyatla satışa çıktığını görmüştük. Hem ana modelde hem de Pro modelde satışlar başlamış oldu.

Bu fiyatlarla yeni Xiaomi akıllı telefonlarının rakiplerinin ne kadar önüne geçebileceği ise başka bir merak konusu. Bunun için satış verilerini beklemek gerekecek. Şimdilik açıklanan fiyatlar oldukça dikkat çekici. Apple ve Samsung gibi rakiplere karşı iyi fiyatlar söz konusu.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı