Mobil

Xiaomi Mi MIX Alpha için Sürpriz Bir Paylaşım Geldi

Xiaomi Mi MIX Alpha için yeni bir paylaşım geldi.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan Xiaomi Mi MIX Alpha akıllı telefon modeli, çok ses getirdi. Yeni seri akıllı telefon modellerinde yer verilen özellikler bir hayli dikkat çekici oldu ancak en çok öne çıkan telefonların tasarımı oldu.

Her iki taraftan da kavisli bir ekranla gelen yeni akıllı telefon, sadece arka kısımda kamera ile dikkat çekmişti. Sarmal ekran ile dikkat çeken telefonun, arka kısımda 108 MP değerinde bir ana kamera ve 12 MP değerinde ikinci kamera barındırdığını ekleyelim. Bunun dışında üçüncü kamera kısmında ise 20 MP değerinde bir kameraya yer veriliyor.

Xiaomi Mi MIX Alpha için Paylaşım

Telefonun bir kez daha gündeme gelmesini sağlayan ise marka tarafından yapılan paylaşım oldu. Weibo üzerinden yapılan paylaşım sonrasında Xiaomi Mi MIX Alpha akıllı telefonlarının sarmal ekranı bir kez daha vurgulandı.

Xiaomi Mi MIX Alpha

Paylaşımda her iki yandan orta kısma doğru uzanan ekranın öne çıkarıldığını görüyoruz. Orta kısımda kameranın da bulunduğu bir kasnağa sahip olan akıllı telefonlar için yapılan bu paylaşımının nedeni konusunda bir bilgi yok.

Muhtemelen Xiaomi Mi MIX Alpha modeli için satış desteği geliştirilecek. Bunun için de telefonların paylaşımlarının artmaya başladığını görüyoruz. Yeni modellerin seri üretime geçmesi konusunda nasıl gelişmeler yaşanacağı ise merak konusu.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı