Mobil

Xiaomi Mi Mix Alpha Çıkış Tarihi Netleşiyor

Xiaomi Mi Mix Alpha modelinin ne zaman satışa çıkacağı konusunda detaylar belli olmaya başladı.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan, şimdiye kadarki en ilginç akıllı telefon modellerinden biri olan Xiaomi Mi Mix Alpha için detaylar ortaya çıkmaya başladı. Sarmal ekranlı yeni akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise bir türlü bilgi paylaşımı yapılmadı. Telefonların Aralık ayında sunulması söz konusu olacaktır.

En azından beklentiler Xiaomi Mi Mix Alpha modelinin Aralık ayında satışa çıkacağı yönündeydi. Fakat telefonların Aralık ayının son haftasında çıkmadığını gördük. Bu yönde yeni bir raporun da paylaşıldığını ekleyelim. Yeni raporlara göre Xiaomi Mi Mix Alpha modelleri çok kısa bir süre sonra satışa çıkacak.

Xiaomi Mi Mix Alpha Pazartesi Geliyor

Son raporlar yeni akıllı telefonların bu hafta Pazartesi satışa çıkacağı görülüyor. Birçok e-ticaret sitesinin çoktan Xiaomi Mi Mix Alpha akıllı telefonlarını listelemeye başladığını da görüyoruz. Yeni akıllı telefonların ilk etapta sadece Çin genelinde mi satışa çıkacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Muhtemelen ay sonuna kadar telefonların tüm ülkelerde satıldığını görmek mümkün olacak. 2280 dolar gibi bir fiyatla satışa çıkacak olan akıllı telefonların ne kadar ilgi çekeceğini ise zaman gösterecek.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı