Mobil

Xiaomi Mi Mix 4 Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonları için yeni bilgiler geldi. Xiaomi Mi Mix 4 telefonunda yer alması beklenen işlemciler de ortaya çıktı.

Akıllı telefon dünyasının iddialı modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix serisi, kısa süre içerisinde yeni bir akıllı telefonla güncellenecek. Yeni akıllı telefonların adının ise Xiaomi Mi Mix 4 olacağını biliyoruz.

Yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olduğu konusunda ise yavaş yavaş bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Son olarak Xiaomi Mi Mix 4 modeli için beklenen teknik veriler sızdırıldı ve telefonların özellikleri ortaya çıktı.

Hemen yeni model için detaylardan ve beklenen özelliklerden söz edelim. Bakalım Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonları neler sunacak?

Xiaomi Mi Mix 4 İddialı Geliyor

Yeni akıllı telefonlar için yapılan açıklamalar ve sızdırılan bilgilere bakacak olursak, söz konusu akıllı telefon modeli oldukça iddialı olacak. Telefonda Snapdragon 855 Plus işlemcileri yer alacak. Yeni amiral gemisi işlemcilerinin yanında 12 GB RAM miktarını görmek mümkün olacak.

Xiaomi Mi Mix 4

Bu özellikler amiral gemisi akıllı telefon özellikleri olarak karşımıza çıkıyor ve ekran kısmında da benzer özellikler olacak. Ekran kısmında da 2K çözünürlük değerinin sunulduğunu göreceğiz.

108 MP ana arka kamerası, 16 MP değerinde ikinci arka kamerası ve 12 MP değerinde üçüncü arka kamerasıyla fark yaratacak olan Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı ise kesin olarak açıklanmadı. Telefonun tanıtımı için bir süre daha beklemek gerekecek.

Etiketler

Hakan ŞENTÜRK

1991 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı