Haberler

Xiaomi Mi CC9 Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı

Xiaomi Mi CC9 akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı açıklandı. Xiaomi Mi CC9 modelinin tanıtımı için ne kadar beklemek gerekecek? Model için açıklamalar neler?

Farklı tasarımlarıyla öne çıkan akıllı telefonlar tanıtmaktan oldukça hoşlanan Xiaomi, birkaç gündür Meuzi ile ortaklaşa olarak hazırladığı akıllı telefon modeli için çalışmalar sürdürüyor. Daha önce TENAA kayıtlarında ortaya çıkan ve adının Xiaomi Mi CC9 olacağı belirlenen akıllı telefonun, ne zaman tanıtılacağı konusunda da detaylar paylaşıldı.

Xiaomi Mi CC9 modelinin bazı özellikleriyle beraber beklenen tanıtım tarihi için de ilk işaretler verilmiş oldu. Sadece ana model değil, bunun yanında bir de uygun fiyatlı bir akıllı telefon daha tanıtacağı ve seriye dahil olan “e” modeli olarak öne çıkacağını gördüğümüz markanın, ilk olarak kamera sistemiyle öne çıkması bekleniyor.

Xiaomi Mi CC9 Kamera Teknolojisi Nasıl Olacak?

Markanın yeni akıllı telefon modellerinde dönen kamera sistemi kullanacağı açıklandı. Arka kısımda 3 kameraya yer vermesi beklenen telefonun, Asus Zenfone 6 modelinde yer alan sistemi kullandığını göreceğiz. Yani ön kısımda ayrı bir kamera bulunmayacak.

Telefon biraz daha kalın olacak ancak arka kısımda yer alan kamera alanı, kolayca ön kısma dönebilecek. Kamera alanının ön kısma dönmesiyle beraber ön kamera görevi gördüğünü söyleyebileceğiz.

Xiaomi Mi CC9

Bunun dışında Xiaomi Mi CC9 akıllı telefonlarının içerisinde Snapdragon 730 serisi işlemcilerin yer aldığını görmek mümkün olacak. Amiral gemisi kadar başarılı olan işlemcilere 8 GB RAM bellek eşlik edecek.

Henüz ekran boyutu ve ekran çözünürlük değeri konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bunlar için tanıtımı beklememiz gerekiyor.

Tüm bu özelliklerinin fark yaratmasını beklediğimiz Xiaomi Mi CC9 akıllı telefonlarının tanıtımının ise yarın yapılacağı ortaya çıktı. Markanın yarın iki yeni modeli de tanıtması beklenmekte. Yeni serilerin tanıtımından sonra, tüm detaylara yer vereceğiz.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı