Haberler

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelleri için ilk detaylar ortaya çıktı.

Akıllı bileklik konusunda üst düzey teknolojileri ile kendisini kanıtlayan markalardan biri olan Xiaomi, bu alanda en çok satan markalardan biri olarak biliniyor. Yeni akıllı saat modelleri bir yana akıllı bileklik sektöründe genişlemeye devam eden markanın şimdi ise Xiaomi Mi Band 5 serisi için hazırlıklar başladı.

Yeni akıllı bileklik modellerinin özelliklerinin ortaya çıkmasının ardından yeni serinin nasıl bir fark sunacağı da ortaya çıkmaya başladı. Bu noktada Xiaomi Mi Band 5 modelinin en çok dikkat çeken özelliği ekranı olacak gibi duruyor.

Xiaomi Mi Band 5 Ekranı Büyüyecek

Paylaşılan bilgilere göre Xiaomi Mi Band 5 modelinin ekranları biraz daha büyüyecek. Markanın yani akıllı bilekliklerinde ekran kısmında 1.2 inçlik bir ekrana yer verilecek. AMOLED ekran paneline sahip olacak ekranlarla beraber gelecek akıllı bileklikler, NFC desteği de sunmaya devam edecek.

Xiaomi Mi Band 5

Üstelik bu kez sadece Mi Pay ödeme sistemi sunulmayacak. Bunun yanında Google Pay başta olmak üzere farklı ödeme seçenekleri de sunulacak. Akıllı bilekliklerin fiyat kısmında ise 25 dolar gibi bir satış fiyatının olacağını göreceğiz. Akıllı spor takibi özellikleriyle beraber gelmesi beklenen yeni akıllı bilekliklerin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi yok.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı