Bilim & Teknoloji

Xiaomi Mi Band 4 için Fiyat Detayları Paylaşıldı

Xiaomi Mi Band 4 için yeni bilgiler ortaya çıktı. Xiaomi Mi Band 4 fiyatları nasıl olacak? İşte detaylar.

Akıllı telefonlar kadar gündemde olan bir başka teknoloji olan giyilebilir ürün kategorisinde sürekli olarak yeni nesil teknolojileri görmeye başladık. Bu alanda en çok merak edilen ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Mi Band serisi ise en iddialı ürünler arasında geliyor.

Şimdilerde Xiaomi Mi Band 4 modeliyle güncellenecek olan serinin, önemli artılar kazanmasını bekliyoruz. Hem tasarım kısmında yenileneceği hem de teknik özellikleri güncelleneceği bilinen akıllı bileklikler için son olarak teknik özelliklerin sızdırıldığını ekleyelim.

Xiaomi Mi Band 4 Teknik Özellikleri Neler Olacak?

Yeni akıllı bileklik modelinde yer alacak ilk artı özellik Bluetooth 5.0 desteği olacak. Eski nesillere göre çok daha başarılı bir teknoloji olarak karşımıza çıkan yeni bağlantı teknolojisinin, daha az güç tüketimine karşın daha güçlü bağlantı seçenekleri sunduğunu da eklemek gerekiyor.

Son görsellere göre bu modelin içerisinde yer alan ekranlarda renkli ekran özelliğinde olduğunu görmek mümkün olacak. Renkli ekranlar sayesinde biraz daha net görüntü sunulması sağlanacak.

LED ekran panellerine sahip olacağını beklediğimiz modelin NFC desteğine sahip olan bir de özel versiyonunun bulunması bekleniyor.

Tüm bu özelliklerle beraber Xiaomi Mi Band 4 için bir fiyat açıklaması yapıldığını da görmekteyiz. Yapılan paylaşımlara göre yeni bileklik modelinde 72 dolarlık bir fiyat etiketi sunulacak.

Xiaomi Mi Band 4

72 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan bilekliğin NFC bulunmayan özel versiyonunun ise 28-45 dolar arasında bir satış fiyatının olması beklentisi var.

Yeni bileklik modelinin daha ne gibi artılar sunacağını ve tüm özelliklerinin neler olacağını bilemiyoruz ancak bu fiyatlarla beraber yüksek satış rakamlarına ulaşılacağına kesin gözüyle bakmak yanlış olmaz.

Serinin diğer modellerinde de benzer bir strateji uygulanmış ve genel satış rakamlarında oldukça yüksek rakamlara çıkılmıştı.

Etiketler

Gökhan ÇAKIN

1990 Trabzon doğumluyum. KTÜ Beşikdüzü Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimimi tamamladım. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı