Bilim & Teknoloji

Xiaomi Mi Band 4 Görselleri Paylaşıldı

Xiaomi Mi Band 4 görselleri ortaya çıktı. Xiaomi Mi Band 4 nasıl değişiklikler sunacak?

Akıllı bileklikler konusunda ne kadar başarılı sonuçlar ortaya koyduğunu bildiğimiz Xiaomi, son yıllarda Xiaomi Mi Band serisiyle fark yaratmayı başardı. Sürekli yeni bileklik modellerini geliştirmeye devam eden markanın son olarak Xiaomi Mi Band 4 üzerinde çalıştığı da biliniyor.

Görselleri ortaya çıkan yeni bileklik modelinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı da ortaya çıkmış oldu. Buna göre söz konusu bileklik Xiaomi Mi Band 3 tasarımına benzer bir tasarımla gelecek ancak kasanın biraz daha büyük olduğunu göreceğiz.

Xiaomi Mi Band 4 Tasarımı Değişecek Mi?

Yine ekran bölümünde alt kısımda bir dokunmatik kontrol tuşunun yer alacağı ve bilekliğin ana tuşu olarak bu kısmın kullanılacağını görüyoruz. Ekranın genel kullanım alanının ise biraz daha küçüldüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Benzer modellerden ve eski serilerden farklı olarak daha geniş kasada küçük bir ekran bölümüne yer verilecek.

Bunun dışında Xiaomi Mi Band 4 bilekliğinin arka kısımda da kalp sensörünü kullanmaya devam ettiği görülecek. Kalp sensörünün nasıl bir fark oluşturacağı konusunda bir bilgi yok ancak şu an için mevcut modelden daha gelişmiş bir sensör kullanıldığı görülebiliyor.

Xiaomi Mi Band 4

Daha geniş bir sensör alanının kullanıldığı bileklik modelinde, kayışlar konusunda herhangi bir paylaşım yapılmış değil.

Bu durum da gösteriyor ki yeni bileklikler yine değiştirilebilir kayışlarla beraber gelecek. NFC destekli ve temassız ödeme desteği gibi özel artılarla beraber gelmesini beklediğimiz bilekliğin, bu yıl içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Tabii ki Xiaomi Mi Band 4 modelinin fiyatı ve teknik özellikleri konusunda herhangi bir bilgi elde etmemiz mümkün olmadı. Sadece görsellerin ortaya çıktığını ve genel tasarımın onaylandığını söyleyebiliriz. Yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe paylaşımlara devam edeceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı