Bilim & Teknoloji

Xiaomi Mi Band 4 Detayları Netlik Kazanıyor

Xiaomi Mi Band 4 bileklikleri için çok önemli detaylar ortaya çıktı. Xiaomi Mi Band 4 nasıl özelliklerle gelecek?

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla bilinen Xiaomi, giyilebilir teknoloji ürünleri için de popüler seriler sunmaya devam ediyor. Markanın yeni nesil akıllı bileklik modellerinin şu sıralar yeniden gündeme geldiğini görmek mümkün olacak. Öyle ki bu kez Xiaomi Mi Band 4 akıllın bileklikleri ortaya çıkmış durumda.

Xiaomi Mi Band 4 Neler Sunacak?

Akıllı bileklik modelleri için beğeni toplayan seriler sunan markanın, şu sıralar Xiaomi Mi Band 4 üzerinde çalışmaları devam ediyor. Markanın yeni modeli için gelen ilk detaylar ise iddialı bir bilekliğin karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 bileklik modeli için ortaya çıkan ilk detay, bilekliklerin Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyeceği oldu. Bluetooth 5.0 teknoloji sayesinde çok daha hızlı bağlantı imkanı elde etmek mümkün olacak.

Ayrıca akıllı bilekliğin telefonlarla bağlantı alanı da genişletilecek. 10-15 metre olan bağlantı mesafesinin 30 metreye kadar çıkması bekleniyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisi ise tek ayrıcalık olmayacak. Bunun dışında EKG özelliğini de göreceğiz. Apple Watch 4 akıllı saat modellerinde yer alan EKG özelliğinin de akıllı bileklik modelinde yer alması bekleniyor.

Xiaomi Mi Band 4

EKG kontrol özelliği ve NFC bağlantı desteği gibi desteklerle öne çıkacak olan akıllı bileklik modelinin fiyat ve teknik kısımda nasıl bir seri olacağı ise bilinmiyor.

Ekran boyutu, ekran çözünürlük değeri, kullanılacak olan işlemcilerin niteliği ve benzeri detayların önümüzdeki ay içerisinde belli olmasını bekliyoruz.

Şu an için sadece sistem özellikleri ve desteklenecek olan teknolojiler konusunda bilgiler ortaya çıkmış durumda. Xiaomi Mi Band 4 için yeni bir bilgi geldiği zaman sitemizde yer vereceğiz. Özellikle fiyatı merakla bekliyoruz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı