Mobil

Xiaomi Mi 9T Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Xiaomi Mi 9T kutu açılış videosu yayınlandı. Xiaomi Mi 9T kutu içeriğinde neler var?

Son yılların yükselen yıldızları arasındaki yerini alan Xiaomi, bu unvanını devam ettirmek adına ciddi derecede efor harcıyor. Firmanın bir yandan Çin pazarında yeniden var olması için bir yandan da evrensel pazarda yer bulması için önemli adımlar attığını görüyoruz. Son olarak Redmi K20 modellerinin tanıtımı yapılmıştı.

Bu modellerin evrensel serisi olarak gösterilen Xiaomi Mi 9T akıllı telefonları ise geçtiğimiz hafta içinde tanıtıldı. Çarşamba günü tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonların resmi olarak kutu açılış videosu da paylaşıldı.

Xiaomi Mi 9T Kutu Açılış Videosunda Yer Alan Detaylar

Resmi olarak yayınlanan kutu açılış videosunda yer alan detaylar oldukça önemli. Öyle ki markanın bu kez kullanıcılara sunduğu bazı sürprizler var. Xiaomi Mi 9T kutu içeriğine baktığımız zaman ilk olarak yeni bir kılıf sunulduğunu görüyoruz.

Silikon kılıflara göre biraz daha kullanışlı olan bir kılıf sunan marka, bu kez sert plastik bir kılıf tercihini kullanıcılara sunmakta. Sert plastik kılıfın biraz daha iyi bir koruma sunduğunu da söylemek gerekiyor.

Bunun dışında 18W değerinde bir şarj adaptörü sunulduğunu görüyoruz. USB Type-C kablosuyla beraber gelen şarj cihazı, hızlı şarj konusunda oldukça başarılı bir değerde.

Yine SIM kart yuvası için de özel bir iğnenin bulunduğu kutu içeriğinde başka bir sistemin yer almadığını da ekleyelim. Standart kutu içeriğinin dışında tek farkın set plastik kılıflar olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı