Haberler

Xiaomi Mi 9T Güncellemesi için Beklenen Gün Geldi

Xiaomi Mi 9T akıllı telefonları için Android 10 güncellemesi geliyor.

Çin genelinde Redmi K20 adıyla satışa sunulan Xiaomi Mi 9T akıllı telefonları için bir süredir güncellemeler gündemde. Telefonların arayüz güncellemeleri için beklenen adımı attığını ancak MIUI 11 sürümünün eski işletim sistemi üzerine kurulduğunu görmüştük.

Kısa süre önce ise başta Çin bölgesinde olmak üzere Xiaomi Mi 9T modeli için Android 10 güncellemeleri verilmeye başladı. Şimdi ise güncellemelerin Avrupa pazarı için geleceği açıklandı.

Xiaomi Mi 9T Android 10 Güncellemeleri Geliyor

Bugün itibariyle Avrupa pazarındaki Xiaomi Mi 9T cihazları için de Android 10 güncellemeleri sunulmaya başlandı. Güncellemenin boyutu konusunda da çok önemli bir değişiklik yapılmadığını belirtmek isteriz. Öyle ki söz konusu akıllı telefonun güncellemesinin boyutu 2.2 GB olarak açıklandı. Çin genelinde yapılan açıklamada da aynı durum geçerli olmuştu.

Buradaki güncellemelerde de 2.2 GB güncelleme boyutu dikkat çekmişti. Bir ikinci detay ise güvenlik yamaları oldu. Xiaomi Mi 9T akıllı telefonları güncellemeyle beraber planlandığı gibi Aralık ayı güncelleme yamalarını da almış oldu.

Xiaomi Mi 9T

Aralık ayı güvenlik yamalarının da sunulduğu güncellemenin tüm Android 10 özelliklerini de akıllı telefona getirdiğini ekleyelim.

Xiaomi Mi 9T akıllı telefonları için Avrupa pazarında da sunulan Android 10 güncellemesinin birkaç gün içerisinde tamamlanması beklenmekte.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı