Mobil
Trend

Xiaomi Mi 9T Görselleri Geldi

Xiaomi Mi 9T akıllı telefonlarının ilk görselleri ortaya çıktı. Xiaomi Mi 9T görsellerinde yer alan detaylar neler?

Xiaomi, çok kısa bir süre önce Redmi K20 modelleri için beklenen tanıtımı gerçekleştirmişti. Markanın yaptığı tanıtım sonrasında bu modellerin Çin genelinde de satışları başladı. Çin genelinde satışların başlaması, yeni akıllı telefonların global pazarda ne zaman satışa çıkacağı sorusunu da akla getirdi. Bu konuda da iddialar gündeme gelmeye başladı. Son iddialara göre bu konuda yeni modelleri Xiaomi Mi 9T adıyla görecektik. Fakat görseller daha farklı bir akıllı telefonun geleceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi 9T Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni akıllı telefonların arka kamerası kısmında üst üste sıralanmış olan 3 kamerayı göreceğiz. Redmi K20 modelinden farklı olarak kameraların köşeye konumlandırıldığı görülecek. Köşeye konumlandırılan kameraların dışında arka kısımda parmak izi sensörlerinin bulunmadığını göreceğiz.

Kameraların yerleşimi bir yana, akıllı telefonların K modellerinden farklı olduğunu gösteren ekran detayları da var. Paylaşılan resimde, ekranın üzerinde herhangi bir kamera alanının bulunmadığı görülüyor.

Xiaomi Mi 9T

Herhangi bir kamera alanının bulunmadığı akıllı telefonların, özel bir çentik alanı sunmayacağını da ekleyelim. Muhtemelen açılır kapanır bir kamera sistemi sunulacak ve bu sistem sayesinde de ekranın kullanım alanı çok daha geniş olacak.

Xiaomi Mi 9T akıllı telefonları için yapılan açıklamalar ve paylaşılan görseller ne derece iddialı akıllı telefonlarla karşılaşacağımızı gösteriyor. Burada dikkat edilecek olan bir nokta daha var. Görsellere bakacak olursak söz konusu akıllı telefonlar Mi 9 serisinin yeni bir versiyonu olacak.

Bu versiyonla beraber gelecek olan sistem değişikliklerinin neler olacağı konusunda ise bir bilgi yok. Muhtemelen yine amiral gemisi akıllı telefonları göreceğiz. Fakat buna karşın net sistem özellikleri hala belli değil.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı