Mobil

Xiaomi Mi 10 Pro Performans Testleri Yayınlandı

Xiaomi Mi 10 Pro akıllı telefonları için performans testleri ortaya çıktı.

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olarak sunulması beklenen Xiaomi Mi 10 Pro, özellikleri ile gündem olmaya devam ediyor. Kısa süre önce yeni seri akıllı telefon modellerinin tasarımını ortaya koyan gerçek görseller yayınlanmıştı. Yeni seri akıllı telefonların tasarımı konusunda önemli bilgiler veren canlı görsellerin hemen sonrasında şimdi ise yeni akıllı telefonların teknik özelliklerini gösteren bazı bilgiler ortaya çıktı.

Telefonların teknik özelliklerini ortaya çıkaran ise performans testleri oldu. AnTuTu performans testlerinin ortaya çıkmasından sonra, telefonda nasıl bir sisteme yer verildiğini de gördük. İlk olarak bu modelde Snapdragon 865 işlemcilerinin yer aldığını göreceğiz.

Xiaomi Mi 10 Pro Beklenenden İddialı Gelecek

Telefonun teknik özelliklerinde Snapdragon 865 işlemcisi başrol oyuncusu olacak ancak tek sürpriz bir olmayacak. Bunun dışında 8 GB RAM kullanıldığını göreceğiz. 120 Hz yenileme hızına sahip olan çerçevesiz bir ekran da yine önemli artılar arasında gösterilebilir.

Xiaomi Mi 10 Pro

20 MP + 12 MP + 5 MP olmak üzere 3 arka kameranın kullanılacağı akıllı telefonun ana arka kamerası kısmında ise yine 108 MP değerinde bir kamera göreceğiz. Tüm bu özellikleriyle beraber performans testlerinde 560217 puan aldığını gördüğümüz akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda hala bir bilgi verilmedi. Fakat tanıtımın yakın zamanda yapılması bekleniyor.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı