Mobil

Xiaomi Mi 10 Performans Testlerinde Boy Gösterdi

Xiaomi Mi 10 performans testleri yayınlandı.

Önümüzdeki ay tanıtıma çıkacağı söylenen Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir hafta kadar önce telefonların ekran panellerinin sızdırıldığını belirtmiştik. Ekran panellerinde yer alan detaylar, çerçevesiz bir akıllı telefonun geleceğini işaret etmişti. Şimdi ise söz konusu akıllı telefonların performans testlerinde ortaya çıktığı açıklandı.

Xiaomi Mi 10 modelinin performans testleri, ne kadar başarılı bir modelin geleceğini de en iyi şekilde ortaya koymuş oldu. Beklendiği gibi bu model diğer amiral gemisi akıllı telefon modelleri ile yarışabilecek düzeyde.

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 İddialı Geliyor

Performans testlerine göre Xiaomi Mi 10 akıllı telefon modelinde Snapdragon 865 işlemcileri kullanılacak. Bu senenin amiral gemisi işlemcileri olarak açıklanan Snapdragon 865 işlemcileriyle beraber yapılan testlerde ise telefonun 560217 puan gibi oldukça iddialı bir puan alması da dikkat çekici.

AnTuTu sonuçlarına göre bu puan telefonun bir hayli konuşulmasını sağlayacak. Hızlı şarj, 120 Hz yenileme hızı gibi artıların da işlemcilerin performansı kadar konuşulması söz konusu olacak. Merakla beklenen tanıtım sonrasında nasıl sürprizler geleceği görülecek.   

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı