Mobil

Xiaomi Mi 10 Fiyatı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları için fiyatlar ortaya çıktı.

Yeni akıllı telefonlarını kısa süre sonra tanıtmasını beklediğimiz Xiaomi, yeni amiral gemisi serisi olarak Xiaomi Mi 10 modelini sunacak. Note 10 modeline göre de daha iyi bir akıllı telefon olmasını beklediğimiz Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları için detaylar da belli olmaya devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların fiyatları konusunda bazı bilgiler paylaşıldı.

Telefonların özelliklerini ortaya koyan yeni detaylar, sistem özellikleri bir yana telefonun fiyatının da ortaya çıkmasını sağladı. Hemen yeni serinin fiyatları konusunda da detaylardan bahsedelim.

Xiaomi Mi 10 Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni modelin içerisinde kullanılacak olan işlemciler Snapdragon 865 serisi olacak. Amiral gemisi işlemci ile gelecek olan modelde 6.5 inçlik bir OLED ekran sunulacak. 90 Hz yenileme hızı ile fark yaratması beklenen ekranın dışında 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçeneklerini göreceğiz.

Xiaomi Mi 10

40W hızlı şarj desteği 108 MP ana arka kamera gibi dikkat çeken özelliklere sahip olması beklenen Xiaomi Mi 10 modelinin fiyatı da ortaya çıkmış durumda. Buna göre Xiaomi Mi 10 Fiyatı 8 GB RAM bulunan versiyon için 555 dolar olacak.

12 GB RAM kullanan versiyon için 587 dolar ve 12 GB RAM ile 512 GB depolama alanı sunan versiyon için de 645 dolar fiyat sunulacak.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı