Mobil

Xiaomi Mi 10 Ekran Panelleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları için ekran panelleri ortaya çıktı.

Bu yılın en iddialı akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonları panel görüntüleri yayınlandı. Panel görüntüleri olarak yayınlanan yeni görüntüler, telefonların tasarımının nasıl olacağını da göstermiş oldu.

Xiaomi Mi 10 Dikkat Çeken Bir Ekranla Gelecek?

Görsellere baktığımız zaman yeni akıllı telefonların ekran kısmında herhangi bir kamera bölümü sunmadığını göreceğiz. Kamera alanı olmadığı gibi kamera deliğinin de bulunmadığını görmek mümkün olacak. Ekran üzerinde herhangi bir kamera alanı bulunmayacak ve kamera deliği de olmayacak ancak telefonların kameralarının nasıl yerleştirileceği konusunda çok fazla bir bilgi de yok.

Beklenti daha önce ortaya çıkan ekran altı kamera sisteminin sunulacağı yönünde. 6.5 inçlik ekran boyutuna sahip olması beklenen telefonların, ekran altında kamera teknolojisi sayesinde fark yaratması söz konusu olacak.

Xiaomi Mi 10

Ekran altında kamera sisteminin nasıl ayrıcalıklar sunacağını ise şimdilik bilmek oldukça zor. Ayrıca bunun dışında bir başka ihtimalin daha olması bekleniyor. İkinci ihtimal ise kızaklı bir kameranın gelecek olması. Telefonda açılır kapanır kamera kullanılması da söz konusu olabilir. Bunlar için marka tarafından paylaşılan bilgilerin ortaya çıkmasını bekleyeceğiz.

Bu panellere baktığımız zaman Xiaomi Mi 10 akıllı telefonlarının tasarımının da çok daha iddialı olacağını söyleyebiliriz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı