Mobil

Xiaomi Mi 10 Canlı Canlı Görüntülendi

Xiaomi Mi 10 kanlı canlı görüntülendi.

Xiaomi, kısa bir süre önce yeni akıllı telefon modellerini tanıtacağını duyurmuştu. Markanın yeni modellerinin Xiaomi Mi 10 akıllı telefonları olması bekleniyor. Yeni amiral gemisi olarak gelecek olan telefon hakkında yeni bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak Xiaomi Mi 10 modellerinin tasarımı konusunda önemli detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10 Yeni Bir Tasarım Sunacak

Söz konusu akıllı telefonlarda diğer Mi modellerinde görmediğimiz bir tasarım göreceğiz.  En azından canlı görseller bu yönde bir tasarım sunulacağını gösteriyor. Açılır kapanır kamera sisteminden farklı olarak bu modelde ekrana gömülü bir kamera kullanılmakta.

Ekrana gömülü olarak gelecek olan tek bir kamera kullanacak akıllı telefonların alt ve üst kısımda ise çok ince çerçeveler kullandığını göreceğiz. Bunun dışında arka kısımda üst üste sıralı 4 adet kamera bulunuyor olacak.

Xiaomi Mi 10

Snapdragon 865 serisi işlemcilerden güç alacak olan akıllı telefonların, arka kısımda yine genel olarak parlak bir tasarım kullandığını da eklemek gerekiyor. Bu da kablosu şarj desteğinin sunulacağı anlamına geliyor.

Telefon için kesinleşen detaylar yok ancak bu detaylar bile iddialı bir akıllı telefonla karşı karşıya olacağımızın kanıtı olarak gösterilebilir. Yeni amiral gemisi modelinin Galaxy S20 serisine rakip olup olmayacağı ise merak konusu.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı